Pakiet DLH - samodzielny montaż czy usługa fachowcy?

Podziel się:
Firma DLH wprowadziła do oferty usługę montażu swoich produktów, by ułatwić swoim klientom przeprowadzenie prac remontowych w ich mieszkaniach i domach. Korzystając z tej opcji, klienci nie muszą już poświęcać długich tygodni na poszukiwaniu godnych zaufania specjalistów i ustalaniu terminów z każdą z ekip oddzielnie. Wszystkim zajmie się DLH.

Fot. DLHFot. DLHUsługa montażu, jaką proponuje DLH, spodoba się zwłaszcza tym, którzy przeprowadzając remont, zdecydują się na wymianę wielu elementów aranżacji wnętrza i otoczenia budynku - podłóg, drzwi, ale także elewacji czy tarasów. Tak szeroki zakres prac, w przypadku korzystania z oferty DLH nie jest problemem, z dwóch względów. Po pierwsze asortyment firmy jest bardzo różnorodny. Obejmuje m.in. blaty, podłogi, listwy, parapety, drzwi, stopnice, schody a także deski tarasowe, elewacje i okiennice, a nawet materiał kompozytowy Acren, który świetnie sprawdza się między innymi jako element zabudowy (także meblowej) w kuchniach i łazienkach. Produkty DLH powstały z naturalnego drewna - gatunków rodzimych i egzotycznych. Wszystkie zachwycają bogactwem i autentycznością niepowtarzalnego rysunku, a także wysoką jakością gwarantującą długoletnie użytkowanie.

W ramach montażu, DLH pomaga swoim klientom skontaktować się z profesjonalnymi i doświadczonymi wykonawcami, którzy nie zawiodą naszego zaufania. Ponadto zapewnia doradztwo techniczne i dokonanie pomiarów w domu, a także - co bardzo ważne - gwarancję zarówno na towar, jak i usługę. Mało tego, klienci liczyć mogą na transport produktu na miejsce montażu i jego promocyjną, niższą aż o 12% cenę.
REKLAMA:

By skorzystać z usługi wystarczy wejść na stronę internetową firmy i skontaktować się z obsługą za pomocą live chatu, służącego do szybkiego kontaktu on-line. Można również zapytać o szczegóły w sklepach współpracujących oraz punktach handlowych.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: DLH
#wiadomości #podloga #wnetrza #do montaz #z drewno #dlh

Więcej tematów: