Wyróżnienie dla firmy Kärcher Sp. z o.o.

Podziel się:
Cykliczne wyniki audytów prowadzonych w sieci Kärcher Center przez firmę SGS, wykazały, że wyróżnienie otrzymała firma Kärcher Center Meeting 2016. To prestiżowe wyróżnienie nagradza starania i jakość pracy wszystkich 23 salonów Kärcher Center w Polsce - najlepszych na świecie!

Fot. KärcherFot. KärcherSieć Kärcher Center w Polsce odpowiada oczekiwaniom klientów w zakresie dostępności produktów, przejrzystości oferty i najwyższej jakości obsługi w miejscu sprzedaży. I to niezależnie od ulokowania danego salonu - czy w dużym, czy w mniejszym mieście. Obecnie na terenie całego kraju (w 11 województwach) działają 23 salony Kärcher Center: 7 prowadzonych jest bezpośrednio przez Kärcher Sp. z o. o., natomiast 16 salonów jest prowadzonych przez autoryzowanych partnerów Kärcher.
REKLAMA:

Idea Kärcher Center jest wpisana w globalną strategię firmy Alfred Kärcher GmbH, która to strategia zakłada powstanie ogólnoświatowej sieci sklepów, jednorodnych zarówno pod względem prezentacji jak i najwyższej jakości obsługi klientów. Ta idea wyraża filozofię firmy Kärcher, w której jakość i profesjonalizm znajdują się na pierwszym planie. Dzięki nim firma jest w stanie zapewnić swoim klientom najwyższe standardy, począwszy od produkcji, poprzez sprzedaż i fachowe doradztwo, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń marki Kärcher. Dzięki rozbudowanej i stale powiększającej się sieci salonów Kärcher Center klient ma ułatwiony dostęp do fachowej pomocy i w komfortowych warunkach może dokonać zakupu optymalnego do potrzeb urządzenia czyszczącego. Zgodność oferty i jednolite wysokie standardy obsługi w salonach sprzedaży Kärcher Center stały się gwarancją spełnienia oczekiwań każdego klienta. Poziom spełniania tych wymogów przez obsługę poszczególnych sklepów jest monitorowany corocznie przez niezależną firmę audytową.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Kärcher
#wiadomości #nagrody #narzedzie #maszyny #karcher

Więcej tematów: