Nową bateria o pojemności 9,0 Ah od Milwaukee

Podziel się:
Tego lata Milwaukee®, wprowadza na rynek nową baterię o pojemności 9,0 Ah (M18™ REDLITHIUM-ION™ HIGH DEMAND™ 9,0 Ah). W ten sposób ogłasza największy krok przemysłu w kierunku pełnego zastąpienia przewodów zasilających.

Nową bateria o pojemności 9,0 Ah od Milwaukee. Fot. MilwaukeeNową bateria o pojemności 9,0 Ah od Milwaukee. Fot. MilwaukeeWraz z wprowadzeniem nowego zestawu akumulatorów  M18™ REDLITHIUM-ION™ HIGH DEMAND™ 9,0 Ah, Milwaukee® wykorzystuje ekstremalną wydajność  M18 FUEL™ i doprowadza swoje elektronarzędzia do osiągów niespotykanych na rynku, pozwalając na otwarcie nowych możliwości użytkowych narzędzi, bez potrzeby stosowania generatorów prądu.

Nowa bateria zapewnia 5 razy dłuży czas pracy niż standardowe odpowiedniki jonowo-litowe, pozwala pracować 2 razy dłużej niż REDLITHIUM-ION 5.0Ah i o ponad 50% wydłuża możliwość użyłkowania w stosunku do narzędzi o napięciu 36V. Wydłużony czas pracy w połączeniu z mocą o 35% większą od standardowych akumulatorów, generuje nieograniczone możliwości zastosowania narzędzi wyposażonych w takie zasilanie. Konstruktorzy Milwaukee® zadbali także o niski poziom nagrzewania się nowej baterii (60% niższy niż standardowe akumulatory litowo-jonowe ) co w znaczny sposób wydłuża jej czas pracy i żywotność. Lider technologii bezprzewodowych, zaprojektował tak swój nowy akumulator, aby od początku był przystosowany do ponad 100 narzędzi z rodziny M18™.
REKLAMA:

Postęp w technologii litowo-jonowej Milwaukee®, zmienia percepcję i oczekiwania w stosunku do narzędzi bezprzewodowych, czego wynikiem jest  pierwszy w przemyśle młot wiercąco-burzący 18V, 5 kg., M18 FUEL SDS-Max.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Milwaukee
#baterie #milwaukee #maszyny #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: