Odkurzacz do liści SKIL 0796

Podziel się:
Dla właścicieli ogrodów koniec lata to czas wytężonej pracy. Trzeba pomyśleć o zabezpieczeniu roślin przed zbliżającymi się chłodami i posprzątaniu ogrodu przed zimą. Podczas jesiennych porządków z pewnością docenimy nowy odkurzacz do liści SKIL o mocy 3000 W z funkcją dmuchawy i rozdrabniacza.

fot. SKILfot. SKIL
Sprzątanie liści w ogrodzie to czasochłonne zadanie. Warto więc zorganizować sobie profesjonalną pomoc. Z odkurzaczem do liści SKIL model 0796 jesienne prace w ogrodzie nie będą uciążliwe. Narzędzie charakteryzuje duża moc - 3000 W, a za pomocą jednego pokrętła łatwo zmieniamy go w dmuchawę, a nawet rozdrabniacz do liści.

fot. SKILfot. SKIL
SKIL 0796 wyposażony jest w pojemny, 45-litrowy worek na liście i ułatwiający pracę pasek na ramię. Narzędzie bardzo łatwo się prowadzi dzięki unikalnemu rozwiązaniu w postaci jednego skrętnego kółka umieszczonego z przodu.
REKLAMA:

Odkurzacz SKIL jest częścią programu narzędzi ogrodowych SKIL ‘Urban Series’, wyposażonych w wyjątkowe rozwiązanie ‘Easy Storage’. Narzedzia te skonstruowano w taki sposób, aby nie zajmowały wiele miejsca i były łatwe w przechowywaniu. W wyposażeniu standardowym odkurzacza do liści znajduje się szyna ‘Easy Storage’, która ułatwia zawieszenie go na ścianie.

fot. SKILfot. SKIL

Najważniejsze parametry odkurzacza SKIL 0796:

- Moc: 3000 W
- Prędkość nadmuchu: 150-270 km/godz.
- Wydajność odkurzania: 13 m³/min.
- Stopień rozdrabniania: 10:1
- Pojemność worka na liście: 45 l
- Waga: 3,3 kg
- Napięcie/częstotliwość: 220-240 V / 50-60 Hz.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: SKIL
#ogrod #ogrody #czyszczenie #skil_masters #produkty #Pielęgnacja ogrodu #Elektronarzędzia

Więcej tematów: