Sukces Akcji „Spełnij Marzenie o Bezpieczeństwie” z WIŚNIOWSKI

Podziel się:
Podopieczni Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Wiosna” z Krzydliny Małej (woj. dolnośląskie) mogą już cieszyć się bezpiecznym otoczeniem. W poniedziałek, 14 listopada, na terenie placówki odbył się uroczysty odbiór nagrody.

Fot. WiśniowskiFot. WiśniowskiFot. WiśniowskiFot. Wiśniowski
„Spełnij marzenie o bezpieczeństwie” to akcja firmy WIŚNIOWSKI, do której zaproszono placówki z całej Polski. Ich wychowankowie wraz ze swoimi opiekunami przygotowali prace plastyczne i literackie, a także filmy obrazujące, czym dla nich jest bezpieczeństwo i dlaczego to właśnie ich placówka powinna zostać nagrodzona.

Wychowankowie Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Wiosna” z Krzydliny Małej dzięki swojej kreatywności i wspólnej pracy zostali laureatami nagrody głównej. Za sprawą firmy WIŚNIOWSKI i jej partnera handlowego - Zakładu Produkcji Siatki Ogrodzeniowej z Psar placówka może pochwalić się ogrodzeniem z bramą wjazdową i furtką, a także drzwiami profilowymi.
REKLAMA:

Laureatów nagrody 14 listopada odwiedzili przedstawiciele firmy WIŚNIOWSKI oraz Zakładu Produkcji Siatki Ogrodzeniowej, by osobiście pogratulować zwycięstwa i dokonać odbioru nagrody. Podopieczni z grupy przedszkolaków, pod opieką sióstr, przygotowali własnoręczne laurki oraz zaprosiły do wspólnej zabawy.

Szczególne podziękowania należą się też klientom firmy WIŚNIOWSKI, którzy wzięli udział w akcji i zakupili produkty objęte promocją. - Część dochodu ze sprzedaży produktów promocyjnych została przeznaczona na sfinansowanie nagród w konkursie. Radość dzieci z posiadania bezpiecznego miejsca do życia to więc nasz wspólny sukces. Razem spełniliśmy ich marzenie o bezpieczeństwie - podkreśla Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Wiśniowski
#okna #wiadomości #nagrody #inwestycje #okna i drzwi #wisniowski

Więcej tematów: