Okna w kolorach AutomotiveFinish od Awilux Polska

Podziel się:
Stolarka okienna w wyszukanych kolorach nadaje obiektom indywidualnego charakteru oraz wyrazistości. Zastosowanie niestandardowych barw profili pozwala na stworzenie zarówno niepowtarzalnej fasady, jak i oryginalnego wnętrza. Dzięki rozwojowi nowoczesnych metod i technik wykończeniowych okna PVC mogą być nie tylko białe lub w kolorze drewna. Dzięki palecie AutomotiveFinish dostępnej w Awilux Polska możliwe jest stworzenie okien w kolorystyce aluminium z zachowaniem wysokich parametrów cieplnych PVC.

Fot. Awilux PolskaFot. Awilux PolskaJest to technologia nanoszenia powłok wykończeniowych na profile PVC. Pozwala ona na stworzenie wytrzymałych na uszkodzenia i trwałych powierzchni w kolorystyce odzwierciedlającej barwy z palety RAL. Możliwość indywidualnego dobrania koloru profilu pozwala na oryginalną aranżację współgrającą z gustem i estetyką mieszkańców. Metoda nanoszenia powłok pozwala na uzyskanie powierzchni o takiej samej trwałości, jak w przypadku aluminium. W palecie dostępnych jest 11 kolorów zewnętrznych oraz 2 kolory stosowane tylko po wewnętrznej stronie budynku.

Paleta AutomotiveFinish odwzorowuje najpopularniejsze metaliczne odcienie karoserii samochodowych. W palecie dostępne są kolory, który będą pasowały zarówno do wyglądu domu, jak i charakteru mieszkańców. Można wybrać połyskującą czerwień, szary mat czy miedź. Okna wyróżnia trwałość oraz duża wytrzymałość na zmiany temperatury oraz nasłonecznienie nawet w przypadku ciemnych profili. Powłoki są również odporne na zarysowania oraz mechaniczne skaleczenia, dzięki czemu okna zachowają piękny i głęboki kolor nawet przez długie lata – zupełnie, jak karoseria samochodowa.
REKLAMA:

Kolorowe profile mogą stać się zarówno tłem, jak i elementem dekoracyjnym. Warto zestawić je ze ścianami lub kolorem przewodnim pomieszczenia. Nawiązaniem mogą być też barwy tekstyliów dekoracyjnych. W tym przypadku kreatywność nie zna granic.

Fot. Awilux PolskaFot. Awilux Polska
Pokój dziecięcy to miejsce magiczne z wielu powodów. Latorośle od najmłodszych lat – niezależnie od płci – zafascynowane są światem samochodów. Błyszczące, kolorowe i mobilne zabawki są nierzadko ulubionym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Dzięki palecie okna w pokoju dziecięcym mogą przybrać barwy karoserii ulubionych bohaterów z bajek o wyścigówkach. Wprowadzenie niestandardowych kolorów profili okiennych w sypialniach najmłodszych to sposób na zatrzymanie dziecięcej magii i fantazji. Kolorowe okna stają się przedłużeniem aranżacji pokoju dziecięcego, a zarazem – w przeciwieństwie do standardowych białych profili – uwydatniają potęgę wyobraźni naszych latorośli.

Rozwój nowoczesnych technologii w stolarce okiennej zapewnia swobodę twórczą w projektowaniu naszych domów. Wysoka jakość idąca w parze z innowacyjnym designem profili okiennych to sposób na stworzenie ciekawych aranżacji. Wybór tych okien daje nieograniczone możliwości w projektowaniu wyglądu naszych fasad oraz wnętrz domów. Natomiast ogromna wytrzymałość oraz metaliczne odcienie odwzorowujące kolory karoserii samochodowych powłok pozwolą na wyrażenie estetyki mieszkańców.

Przykładowe wyceny:

Producent: Awilux Polska
Kolor: SAF_RAL9006 AutomotiveFinish
Profil: Schüco CT 70
Okucie: Uchylno-rozwierne, wielostopniowy uchył
Wymiar: 750*1200mm
Cena: 1373 pln brutto.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Awilux Polska
#okna #czytelnia #okno #okna i drzwi #awilux

Więcej tematów: