Drutex w Mediolanie

Podziel się:
Drutex od środy 8 marca prezentuje swoje nowości z oferty na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Made Expo 2017 w Mediolanie. Swoją premierę na rynku włoskim mają m.in. systemy okienno-drzwiowe dostosowane do wymogów inteligentnego budownictwa i trendów architektonicznych we Włoszech.

Fot. DrutexFot. DrutexOdbywające się w Mediolanie Międzynarodowe Targi Budownictwa  i Architektury MADE Expo to najbardziej prestiżowe wydarzenie branży okienno-drzwiowej we Włoszech. Marka Drutex jest na nich obecna od kilku lat i świetnie wykorzystuje to wydarzenie nie tylko jako przestrzeń do zaprezentowania swoich nowości, ale i jako platformę dialogu z partnerami handlowymi.

Drutex prezentuje na targach szeroką gamę nowoczesnych produktów i najlepszych rozwiązań ze swojej oferty dopasowanych do potrzeb rynku włoskiego. Jednym z nich jest okno Iglo Light, wyróżniające się nowoczesnym designem i gwarantujące dużą ilość światła dziennego w pomieszczeniu oraz świetne parametry w zakresie energooszczędności, wodoszczelności, odporności na wiatr i przepuszczalności powietrza.
REKLAMA:

Bardzo ważnym produktem, który od lat cieszy się ogromnym powodzeniem na rynku włoskim jest również prezentowany na tegorocznej wystawie system Iglo Energy wyróżniający się doskonałymi walorami w zakresie energooszczędności oraz nowoczesnego designu, co w przypadku Klientów z Włoch, którzy szczególnie cenią styl i elegancję, ma szczególne znaczenie.

Na ponad 160-metrowym stoisku firma przedstawia także własny system drzwi podnoszono-przesuwnych z PVC, Iglo-HS. To idealne rozwiązanie do wykonywania modnych przeszkleń tarasowych i balkonowych o dużych gabarytach nadające wnętrzom unikatowego charakteru. W połączeniu z innowacyjnym systemem sterowania otwieraniem i zamykaniem drzwi za pomocą pilota czy smartfona drzwi stanowią wyraz nowoczesnej technologii w zakresie inteligentnego budownictwa, które zyskuje na znaczeniu na całym świecie.

Odwiedzający targi Made Expo w tym roku mają również szansę zapoznać się z systemami aluminiowymi, drewnianymi oraz nowoczesnymi systemami drzwiowymi i roletowymi.

Wystawa Made Expo 2017 rozpoczyna się w środę 8 października i potrwa do soboty 11 października. Jako jedna z największych targów budowlanych w Europie, cieszy się ogromnym zainteresowaniem wystawców i odwiedzających z całego świata.

Wszystkich zainteresowanych Drutex zaprasza do odwiedzenia stoiska firmowego na hali 4, nr stoiska L01 M10.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Drutex
#okna #wiadomości #targi #okna i drzwi #drutex

Więcej tematów: