Obrzeże Endo firmy Polbruk

Podziel się:
Marka Polbruk, wiodący producent kostki brukowej i elementów małej architektury w Polsce, oferuje obrzeże, które pozwoli wykończyć każdy projekt.

Obrzeże Endo, Fot. PolbrukObrzeże Endo, Fot. Polbruk

Opis produktu:

Polbruk Endo cechują: wytrzymałość, gładka faktura oraz wygodne wymiary, dzięki którym prostokątne słupki z łatwością znajdują zastosowanie w najbardziej wymyślnych aranżacjach wykonanych z kostki brukowej i płyt tarasowych.

Obrzeże Endo jest dostępne w wielu kolorach: szarym, grafitowym, czerwonym oraz brązowym. Tak szeroka paleta barw pozwala dopasować produkt do konkretnych wymagań w zakresie stylu oraz daje dużą swobodę w tworzeniu różnorodnych zestawów kolorystycznych. Za pomocą tego produktu bez trudu stworzymy zarówno stonowane, jak i kontrastowe aranżacje.
REKLAMA:

Kolejny aspekt, z którym każdy projektant musi zmierzyć się projektując ścieżki i schody w swoim ogrodzie, to wybór wysokości stopni lub krawędzi. Obrzeże Endo mierzy 28 cm i jest to wysokość pozwalająca na wykonanie podestów, które nie będą ani za wysokie, ani zbyt niskie, a umożliwiających komfortowe schodzenie do ogrodu lub wejście do domu. Zachęcająca jest również cena – od 11,69 zł do 12,30 zł za sztukę (według cennika Polbruk – ceny mogą się różnić w zależności od dystrybutora).
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Polbruk
#ogrody #w ogrod #polbruk #kostka #do ukladanie_kostki #produkty #Nawierzchnie, chodniki, podjazdy

Więcej tematów: