Moduł DALIeco Swarm Adapter marki Osram

Podziel się:
By zoptymalizować oświetlenie miejsc pracy firma OSRAM wprowadziła do oferty moduł DALIeco Swarm Adapter. Daje on możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy oprawami lub grupami opraw, w których zastosowany jest system DALIeco.

Fot. osramFot. osramFot. OsramFot. Osram
Modułowe rozwiązanie DALIeco wyznacza standardy w projektowaniu i instalacji efektywnego kosztowo systemu sterowania oświetleniem. Ten 2-kanałowy system, programowalny z pilota, pozwala wysterować do 32 opraw oświetleniowych. System działa w trybie Plug&Play, a integracja czujników i dodatkowych przycisków jest łatwa i przyjazna dla użytkownika. DALIeco idealnie sprawdzi się w biurach, salach szkoleniowych, toaletach i korytarzach.
REKLAMA:

Swarm Adapter z technologią 868MHz pozwala na synchronizację urządzeń sterujących DALIeco bez jakichkolwiek interfejsów zewnętrznych (jak np. WLAN czy WiFi). Każda oprawa mająca zabudowany układ DALIeco może być przypisana do jednej z siedmiu grup oraz jednej z siedmiu stref nadrzędnych. Dzięki temu Swarm Adapter pozwala w bardzo prosty sposób planować i wdrażać efektywne wykorzystanie stanowisk pracy. Jest to bardzo ważny element zachowania komfortowej i produktywnej atmosfery w miejscu pracy. Ponadto niewielkie wymiary modułu dają możliwość zabudowania go w oprawach z ograniczoną przestrzenią montażu.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Osram
#do oswietlenie #wnetrza #oswietlenie #w biuro #osram #produkty #Miejsce pracy

Więcej tematów: