Pochwyt De Luxe od Awilux

Podziel się:
Nowy pochwyt balkonowy De Luxe z oferty Awilux, który zapewnia wygodę osobom przemieszczającym się między tarasem a wnętrzem.

Fot. AwiluxFot. Awilux
Wychodząc na balkon, nie zawsze chcemy pozostawić uchylone lub otwarte drzwi. Często, by zapewnić bezpieczeństwo ciekawskim, ruchliwym dzieciom i uniknąć napływu zimnego powietrza do wnętrza w miesiącach zimowych, chcemy delikatnie domknąć drzwi od zewnątrz. Z pomocą eleganckiego pochwytu możemy łatwo i nieinwazyjnie przymknąć drzwi, tak, by zapewnić domownikom komfort korzystania z balkonu. Pochwyt to swego rodzaju biżuteryjny dodatek, który nada drzwiom balkonowym ekskluzywny charakter.

Pochwyt do drzwi balkonowych to niewielkie, ale sprytne rozwiązanie, które zapewnia wygodę właścicielom balkonów czy tarasów. Ergonomiczny kształt, nowoczesny design i pięć wersji kolorystycznych pozwala na łatwe dopasowanie pochwytów do wszystkich typów drzwi balkonowych. Klasyczna biel będzie współgrała ze standardową stolarką okienną, srebro, czerń i antracyt wpiszą się w estetykę nowoczesnych fasad, a złoto może uzupełniać kolor balustrady lub innych, dekoracyjnych elementów balkonowych. Pochwyt możemy zamontować na dowolnej wysokości. Jest to możliwe dzięki dwóm dostępnym w zestawie śrubom, które zapewniają stabilność, ale nie ingerują w wygląd drzwi, ponieważ są niewidoczne.
REKLAMA:

To również szczególnie przydatne rozwiązanie dla osób palących, które - wychodząc na balkon - z łatwością mogą odseparować nieprzyjemne zapachy dymu papierosowego od mieszkania. Gdy zimą lub latem balkon pełni funkcję azylu dla domowych palaczy, pochwyt umożliwi im sprawne przemieszczenie się między tarasem i wnętrzem bez angażowania domowników, którzy często muszą zamykać i otwierać drzwi balkonowe za osobami wychodzącymi na zewnątrz.

Pochwyt balkonowy pozwala na szybki montaż bez potrzeby wzywania fachowców. Jego instalacja zajmuje kilka minut, a niewielka ilość elementów sprawia, że z powodzeniem, samodzielnie wykonamy wszystkie czynności. Pochwyt dostępny w pięciu odcieniach: białym, srebrnym, złotym, antracytowym i czarnym, umożliwia dopasowanie do ram okiennych oraz elementów dekoracyjnych na balkonach. Niewielki, estetycznie wykonany i odpowiednio dobrany pod względem kolorystycznym nie zaburza stylistyki stolarki okiennej z powodzeniem pełniąc swoje funkcje. Dzięki temu rozwiązaniu mamy gwarancję, że nasze drzwi balkonowe pozostaną nienaruszone, a na szybach nie będą zostawały uciążliwe odciski palców towarzyszące otwieraniu lub domykaniu drzwi bez pochwytów. Pochwyt balkonowy to niewielki element, który przy swojej minimalistycznej budowie, zaskoczy nas pod względem elegancji, wygody i funkcjonalności.

Dostępny w kolorach: Biały RAL 9001, Srebrny F1, Złoty F4, Antracytowy RAL 7016, Czarny RAL 9005
Cena: 51, 60 zł netto;
Producent: Awilux Polska.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Awilux Polska
#okna #okna i drzwi #akcesoria #w balkon #awilux #produkty #Klamki, zamki, akcesoria

Więcej tematów: