Podnośniki ROTHLEHNER – sprzedaż nowych i używanych, wynajem oraz serwis

Podziel się:
Wybór podnośnika, który najlepiej spełniałby stawiane przed nim wymagania, nie jest łatwy i zależy od bardzo wielu czynników, zaczynając od przeznaczenia czy miejsca, w którym będzie pracować, wymaganego zasięgu lub dopuszczalnej wagi maksymalnej. To wszystko może wpłynąć na jakość i komfort pracy Waszych pracowników. Dlatego też przed ostatecznym wyborem warto skonsultować się ze specjalistą posiadającym ugruntowaną wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

Fot. ROTHLEHNERFot. ROTHLEHNER
Takim właśnie specjalistą jest ROTHLEHNER – Podesty Ruchome Sp. z o.o. Firma działa na terenie Polski już od 1998 roku i od tego czasu pomogła już wielu firmom przy wyborze, zakupie, wynajmie i serwisowaniu podnośników koszowych. Firma posiada nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także specjalistyczną wiedzę zdobytą w wielu krajach, która pomaga jej pracownikom w dostosowaniu asortymentu i usług do indywidualnych potrzeb klienta.

Sprzedaż podnośników najlepszych producentów

Każda długookresowa budowa lub prace konserwatorskie wymagają zakupu własnego sprzętu dobrej jakości. Firma ROTHLEHNER posiada w swojej ofercie wszystkie dostępne typy podnośników koszowych. Dysponuje sprzętem od najlepszych producentów, takich jak Haulotte, Denka Lift czy GSR, którzy w swoich produktach stawiają na trwałość i łatwość użytkowania, ale także starannie dostosowują je, do warunków w jakich przyjdzie im pracować. ROTHLEHNER dysponuje podnośnikami nożycowymi, przegubowymi, teleskopowymi, masztowymi. Posiada w ofercie podnośniki samojezdne, na przyczepach oraz montowane na auta. Dysponuje również podnośnikami specjalnymi, które pozwalają na pracę w trudniejszych warunkach.
REKLAMA:

Jeżeli żaden z dostępnych podnośników nie będzie idealnie odpowiadał Waszym wymaganiom, istnieje możliwość montażu podnośnika dopasowanego do Waszych potrzeb. Tego typu rozwiązania doskonale sprawdzają się w przypadku sieci kolejowych czy energetycznych oraz innych służb technicznych.

Wynajem. Sprzedaż podnośników używanych

Dzięki swojej wieloletniej działalności i otwartemu podejściu do współpracy, firma ROTHLEHNER wybudowała dużą sieć kontaktów i nawiązała współpracę z wypożyczalniami sprzętu budowlanego. Dzięki temu może zaoferować Wam również wynajem podnośników koszowych wraz z operatorem, od jednego ze swoich partnerów.

Jeżeli zależy Wam na posiadaniu własnego sprzętu, ale nie musi to być koniecznie sprzęt zupełnie nowy, możecie również skorzystać z rozwiązania pozwalającego na zakup sprzętu używanego. ROTHLEHNER gwarantuje, że jest to sprzęt w pełni sprawny, serwisowany i z pełna dokumentacja techniczną.

Dalsze usługi

Ponieważ sprzedaż to nie wszystko, firma ROTHLEHNER dba o swoich klientów także na innych płaszczyznach. Oprócz doradztwa w zakresie zakupu sprzętu, firma prowadzi także szkolenia z zakresu jego obsługi zakończone egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego (UDT).
Wśród oferowanych usług ROTHLEHNER zapewnia również pełen serwis dla wszelkiego rodzaju platform roboczych wraz z serwisem akumulatorów i wymianą olejów. Dział serwisu oferuje również badania okresowe, regularną konserwację oraz coroczne badania UDT.
Dział części dysponuje ok. 2500 pozycjami części gotowych, które mogą być wysłane do klienta w ciągu 24 godzin.

Profesjonalizm, gruntowna znajomość tematu oraz elastyczność to podstawa działalności firmy ROTHLEHNER. Dzięki nim każdy z klientów firmy zyskuje doskonałe narzędzie pomagające mu w codziennej pracy oraz pewność jego bezpiecznej i długotrwałej eksploatacji.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: ROTHLEHNER
#czytelnia #narzedzie #maszyny #maszyna #Maszyny i narzędzia - tematy pozostałe

Więcej tematów: