Wózek STILL RX 20 z jeszcze lepszą widocznością

Podziel się:
RX 20 wózek z przeciwwagą, jest teraz opcjonalnie dostępny z pojedynczym masztem, który dzięki unikatowej konstrukcji gwarantuje maksymalną widoczność na boki - a co za tym idzie - bezpieczeństwo pracy w zastosowaniach o szczególnie dużym natężeniu ruchu.

Fot. StillFot. Still
Umieszczony centralnie, ażurowy maszt STILL Easy View, umożliwia podnoszenie ciężarów o masie do 2000 kg na wysokość do 2137 mm przy kompaktowej konstrukcji sięgającej zaledwie 1600 mm. Dzięki budowie zoptymalizowanej pod kątem ergonomii pracy zapewnia doskonałą widoczność – zarówno na boki, jak i przez widły. Bez szkody dla bezpieczeństwa pozwala rozwinąć maksymalną dopuszczalną prędkość, zwiększając tym samym wydajność przepływu materiałów.
REKLAMA:

Ze względu na niewielkie rozmiary wózka RX 20, w połączeniu z nowym rozwiązaniem bardzo dobrze sprawdza się on na liniach produkcyjnych, w wąskich alejkach oraz w rozładunku ciężarówek i kontenerów. Szczególnie duże oszczędności można wypracować w zakładach, gdzie wykonywanie zadań przeładunkowych wiąże się z pokonywaniem dużych dystansów – korzyści związane z przyspieszeniem przejazdów są tam znaczące.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Still
#wiadomości #maszyny #maszyna #do prace_maszynowe

Więcej tematów: