Zbiornik ppoż na oddział szpitalny – 12-godzinny zapas wody AMARGTank®

Podziel się:
Zbiornik ppoż na oddział szpitalny w pracującym / działającym szpitalu, bez konieczności długiego wyłączenia instalacji z ruchu, sprawny i szybki czas budowy, zapas wody zgodny z rozporządzeniem

Fot. AmargoFot. Amargo
Zbiorniki ppoż na oddział szpitalny mają na celu magazynowanie wody przeciwpożarowej. Ponadto mogą być one wykorzystane do przechowywania wody w innych celach, na przykład wyrównywania ciśnienia w sieci, jako zbiornik przelewowy, magazyn wody pitnej. Zbiorniki AMARGO AMARGTank® PE HD lub z płyt panelowych AMARGPanel® PP H / COPO Multipower budujemy wewnątrz pomieszczenia wykorzystując istniejące warunki. Z pewnością są to miejsca pod schodami, też piwnice, a także niezagospodarowane pomieszczenia. Z racji lekkiej konstrukcji panela i innowacyjnemu systemowi łączenia nie ma potrzeby wyburzania ścian budynku. Po prostu wnosimy półprodukty i spawamy / zgrzewamy je na miejscu. Następnie montowane są elementy zbiornika, takie jak niezbędne króćce, elementy sterowania, aparatura kontrolno-pomiarowa.

Zbiorniki AMARGTank® wykonywane są w zależności od potrzeb i możliwości w naszym zakładzie produkcyjnym(i dostarczane w całości jako gotowy finalny zbiornik prostopadłościenny) lub na miejscu u Klienta. Zdarza się, że budynek jest niemodyfikowalny, a otwory drzwiowe i przejścia uniemożliwiają wprowadzenie zbiornika do danego pomieszczenia. Amargo wnosi elementy zbiornika do środka, więc naszych realizacji nie dotyczą takie przeciwności.
REKLAMA:

Firma współpracuje z projektantami i instalatorami, proponując doradztwo na każdym etapie wykonawstwa. Dzięki temu komplet kwestii technicznych jest załatwiany, ustalany i dobierany w krótkim czasie, w jednym miejscu, również ograniczając wiele poziomów czasochłonnych konsultacji branżowych.

Specjaliści AMARGO mogą dobrać zbiornik przeciwpożarowy z wykorzystaniem istniejących warunków, kubatury pomieszczenia, dopasowany z dokładnością 1 milimetra! W rezultacie w pełni można zagospodarować przestrzeń!
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Amargo
#ochrona #ochrona przeciwpożarowa #woda #produkty

Więcej tematów: