Gluey firmy Bosch

Podziel się:
Gluey firmy Bosch to urządzenie wielkości markera, w modnych kolorach

Fot. BoschFot. BoschGluey firmy Bosch
Gluey firmy Bosch już na pierwszy rzut oka udowadnia swoją wyjątkowość. Kształtem przypomina marker, dlatego tworzenie projektów z jego pomocą jest wygodnie jak nigdy przedtem. Świetny design urządzenia podkreślają też jego kolory – Gluey dostępny jest w odcieniach „Evergreen”, „Lagoon Blue”, „Smoky Grey”, „Cupcake Pink” i „Marshmallow”. Gluey szybko i bez problemów skleja m.in. papier, tkaniny, tworzywa sztuczne, karton, drewno czy kamień. W przeciwieństwie do innych, dostępnych w sprzedaży klejów uniwersalnych, dobrze trzyma się także na nierównych powierzchniach. Po nałożeniu kleju wystarczy kilka sekund, by trwale połączyć ze sobą materiały. Nie musimy więc długo czekać, ani mocno dociskać materiału. Gluey wykorzystuje wkłady klejące dostępne w wielu wersjach kolorystycznych: bezbarwne, kolorowe i brokatowe.

Fot. BoschFot. BoschFot. BoschFot. Bosch

1001 projektów

Od kartek okolicznościowych do torebek – wszystkie przedmioty stworzone czy ozdobione przy użyciu urządzenia Gluey stają się unikatami. Urządzenie można również wykorzystać do prostych napraw. Klej błyskawicznie sklei uszkodzoną drewnianą zabawkę albo pomoże zamocować oderwaną sprzączkę przy odzieży lub obuwiu. Gluey wspiera także modny trend „Upcycling” - niepotrzebne już przedmioty, takie jak guziki, puszki czy pędzle, można ponownie użyć do stworzenia obrazów lub rzeźb. Z Bosch Gluey użytkownik ma do wyboru naprawdę szeroki wachlarz możliwości.
REKLAMA:

Gotowy do pracy w minutę!

Gluey jest niezwykle łatwy w obsłudze: wystarczy go włączyć i włożyć wybrany wkład klejący w komorę znajdującą się w przedniej części uchwytu. Pierścień diodowy LED zasygnalizuje, kiedy można przystąpić do pracy. Miganie diod oznacza podgrzewanie, a światło ciągłe - że Gluey jest gotowy do użycia. Czas nagrzewania urządzenia to maksymalnie 60 sekund. Gluey jest zasilany dwoma akumulatorkami, które pozwalają na wykorzystanie do 60 wkładów klejących na jednym cyklu ładowania. Zielony pierścień diodowy LED informuje także o stanie naładowania baterii - szybkie miganie światła oznacza konieczność naładowania urządzenia. Aby wyjąć akumulatorki, wystarczy rozkręcić urządzenie jak wieczne pióro. Ładowarka znajduje się w zestawie podstawowym Gluey.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Bosch
#narzedzie #do dekorowanie #maszyny #do prace_reczne #klej #do klejenie #bosch #produkty #Maszyny i narzędzia - tematy pozostałe

Więcej tematów: