Kolekcje Batista oraz Apenino - płytki gresowe imitujące beton od Cerrad

Podziel się:
Nowa odsłona płytek z kolekcji Batista – dostępna jest już teraz w wykończeniu lappato, w formacie 60x60 cm oraz 60x120 cm.

Fot. CerradFot. CerradFot. CerradFot. Cerrad
Lappato to sposób wykończenia gresu, łączący w sobie zalety płytki matowej i polerowanej, co przy odpowiednim wykorzystaniu oświetlenia gwarantuje niepowtarzalny efekt wizualny w aranżowanym pomieszczeniu. W zależności od natężenia i kąta padania światła, powierzchnia płytki sprawiać będzie wrażenie matowej lub nabierze delikatnego połysku, otwierając przed projektantem zupełnie nowe możliwości aranżacyjne.

Fot. CerradFot. CerradFot. CerradFot. Cerrad
Charakterystyczne lico inspirowane powierzchnią betonu, 4 modne barwy: dust, marengo, steel, desert i niebanalne wykończenie – kolekcja Batista, wzbogacona o wariant lappato, stanowi doskonałe dopełnienie wnętrz, w których główną rolę gra kompozycja stworzona z niebanalnych detali. Półpolerowane płytki staną się jej wyróżnikiem i mocnym punktem całej aranżacji – niezależnie od obranego stylu.

Fot. CerradFot. CerradFot. CerradFot. Cerrad

Jeszcze większe możliwości

Rozszerzona kolekcja Batista to nie koniec styczniowych nowości od marki Cerrad. Do portfolio produktowego firmy dołącza dziś zupełnie nowy rozmiar płytek Apenino - 60x120 cm. Oferowany będzie w dwóch wariantach wykończenia powierzchni – matowej i lappato, oraz w dotychczasowej palecie kolorystycznej: antracyt, bianco, gris oraz rust. Tym samym do dyspozycji mamy już 4 formaty: 30x30 cm, 30x60 cm, 60x60 cm oraz nowy 60x120 cm. Układając podłogową lub ścienną kompozycję możemy postawić tylko na wybrany z nich, lub zdecydować się na intrygujące połączenia modularne, w których na tej samej płaszczyźnie wykorzystamy różne wielkości płytek.
REKLAMA:

Jednak obie kolekcje to nie tylko wielkoformatowe płytki wykorzystywane w podłogowych oraz ściennych aranżacjach. To także szeroka oferta stopnic oraz cokołów, które pozwolą zaprojektować spójną kompozycyjnie, wielopoziomową przestrzeń domową, jak również urokliwa mozaika. Ta z kolei będzie doskonałym elementem dekoracyjnym dowolnie wybranego pomieszczenia.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Cerrad
#plytka #wnetrza #ściany #beton #gres #do ukladanie_plytek #produkty #Wykończenia ścian wewnetrznych

Więcej tematów: