X Kongres Stolarki Polskiej – kto otrzyma Orły Polskiej Stolarki?

Podziel się:
Kongres Stolarki Polskiej to nie tylko inspirujące dyskusje, lecz również prestiżowe nagrody dla osób i firm szczególnie zaangażowanych w rozwój branży stolarki budowlanej. Podczas X edycji wydarzenia po raz kolejny poznamy laureatów Orłów Polskiej Stolarki, w tym także nagrody od dziennikarzy branżowych. Przyznają oni wyróżnienie w kategorii „Firma Zaangażowana Społecznie”. Rozstrzygnięcie już 23 maja podczas kongresowej Gali.

Fot. POiDFot. POiDUroczysta Gala Kongresu Stolarki Polskiej to doskonały moment do wręczenia branżowych nagród. Tym razem, Orły Polskiej Stolarki – prestiżowe wyróżnienia wręczane przez Związek POiD od 2015 roku – trafią do firm szczególnie zasłużonych dla rozwoju sektora stolarki budowlanej. Będą to nagrody od Zarządu Związku POiD.

Statuetka Orła Polskiej Stolarki, w kategorii: „Firma Zaangażowana Społecznie”, zostanie także przyznana przez środowisko dziennikarzy. Trafi ona do firmy z branży stolarki budowlanej, która zdaniem dziennikarzy w 2018 roku w sposób szczególny wyróżniła się pod względem działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) – prowadząc lub inicjując inicjatywy mające istotne znaczenie społeczne lub też pozytywnie wpływające na stan środowiska naturalnego.
REKLAMA:

Zgłoszenia będą przyjmowane podczas wywiadu telefonicznego oraz na wskazany adres mailowy od 24 kwietnia do 10 maja 2019 roku. Następnie, w II etapie konkursu, odbędzie się finalne głosowanie, w którym przedstawiciele mediów wybiorą jedną spośród trzech najczęściej zgłaszanych przez redakcje firm. Ogłoszenie wyników nastąpi 23 maja 2019 r. podczas Gali X Kongresu Stolarki Polskiej w Hotelu Warszawianka**** w Jachrance.

Na Gali odbędzie się ponadto przyznanie statusu Członka Honorowego POiD i wręczenie certyfikatów dla firm członkowskich. Z okazji jubileuszu 10-lecia Kongresu, uhonorowani zostaną również Partnerzy poprzednich edycji wydarzenia.

X Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się w dniach 23-24 maja 2019 roku w Hotelu Warszawianka**** w Jachrance.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: POiD
#okna #drzwi #wiadomości #okno #kongres #okna i drzwi #poid

Więcej tematów: