Nowy katalog Polbruk na sezon 2019

Podziel się:
Wiosna to pora roku, w których rozpoczyna się, a potem trwa w najlepsze, sezon na prace budowlane wokół domu. Najnowszy katalog Polbruk SA jest pełen wyjątkowych produktów, stylowych nowości i energetyzujących inspiracji, które niewątpliwie będą przydatne przy projektowaniu przydomowej przestrzeni.

Fot. PolbrukFot. PolbrukNa kartach nowego katalogu Polbruk 2019 znajdziemy szereg interesujących artykułów na temat wyboru kostki brukowej, budowy i aranżacji tarasów, przyjaznych dla środowiska ekologicznych rozwiązań, porad stylistycznych, a także przykłady ciekawych realizacji polecanych przez właścicieli posesji.

W katalogu zaprezentowano bogatą ofertę kostek brukowych, płyt tarasowych, elementów małej architektury oraz stopni schodowych. W tegorocznej ofercie firmy znalazło się wiele nowości; płyty Exa, obrzeże Lingo, obrzeże Flesz, stopnie Grando, Lira, Linea; murki Albero i Tigela oraz ogrodzenie Neo. Pojawiły się również kolejne modne kolory – płyty Oland, Metrik i Magna dostępne są w nowym kolorze korten. W znacznym stopniu wzbogacone zostało również portfolio linii Architektura.
REKLAMA:

Z tegorocznych nowości na szczególną uwagę zasługuje Tigela. Jest to betonowy modułowy element, który pozwala tworzyć indywidualne rozwiązania w zakresie małej architektury. Doskonale nadaje się do budowy murków, obrzegowań rabat i drzew, a także rozbudowanych kwietników i donic. Umożliwia również zabudowę ścian z efektownie „wiszącymi ogrodami”. Dzięki niej można znacznie uatrakcyjnić nie tylko aranżację przydomowego ogrodu, ale również aranżację przestrzeni miejskiej.

W ofercie Polbruk znajdują się produkty z segmentów - Styl, Klasyka, TOP i Architektura oraz rozwiązania przemysłowe, wykorzystywane do budowy placów, deptaków, parkingów i chodników. Produkty z linii Styl to szlachetne kostki dostępne w szerokiej gamie kolorów i faktur. Wyróżnikiem linii jest płukana faktura kostek oraz melanże kolorystyczne. Linia Klasyka jest komplementarna względem linii Styl. Są to kostki jednobarwne w intensywnych kolorach o klasycznej, gładkiej fakturze. Segment TOP (Taras, Ogród, Patio) to oferta płyt przeznaczonych głównie na przestrzenie wypoczynkowe.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Polbruk
#wiadomości #ogrody #przeglad_prasy #polbruk

Więcej tematów: