Wanny Roca – idealna oaza spokoju na trudne czasy

Podziel się:
W okresie, w którym miejscem stałego i przymusowego pobytu jest nasz dom wszystko nabiera nowego znaczenia, a łazienka staje się miejscem jeszcze bardziej osobistym. Warto zadbać o wyjątkowy nastrój i wygodną kąpiel. Pomogą Ci w tym nowe wanny Roca.

Roca jako jedyny producent oferuje wanny z tak wielu materiałów. Wśród naszych nowości znajdują się wanny z nowoczesnego higienicznego materiału Stonex, cieszącego się niegasnącym powodzeniem wysokiej jakości akrylu oraz materiału niezwykle szlachetnego i znanego od wieków - żeliwa. Wszystkie nowe wanny są komfortowe, nowoczesne, a ich materiały niosą same korzyści osobom korzystającym z nich.

Fot. RocaFot. Roca
Kompozytowa wanna Spiro, wyróżnia się oryginalną geometrią korony. Harmonia linii nawiązuje designem do serii ceramiki Inspira i wanna doskonale komponuje się z umywalką Inspira. Z drugiej strony rant tworzy praktyczną przestrzeń na odkładanie kosmetyków łazienkowych. Spiro to przestrzenna wanna o spektakularnym kształcie. Dostępna jest w rozmiarze - 1700 x 750 mm. Można ją ciekawie aranżować z baterią nawannową lub ścienną.

Fot. RocaFot. Roca
Wanna Linea slim to nowa wersja cieszącej się popularnością akrylowej wanny Linea, która ma uniwersalny kształt. A teraz jest dostępna w wersji bardzo estetycznej ze smukłym rantem. Dostępna jest w wielu rozmiarach (długościach i szerokościach), będzie więc pasować do każdej łazienki.
REKLAMA:

Tampa to nawiązanie do przeszłości ze względu na niezwykły materiał jakim jest żeliwo. To bardzo trwały i szlachetny materiał, z którego korzystały wcześniejsze pokolenia w swoich domach. Żeliwna wanna Tampa jest nowoczesna i poszerza szeroką ofertę wanien żeliwnych Roca, posiada dno antypoślizgowe przez co jest niezwykle bezpieczna, dodatkowo wyposażona jest w uchwyty.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Roca
#czytelnia #wnetrza #roca #wanna #pandemia #Armatura, wanny, natryski - inspiracje #W CZASIE PANDEMII

Więcej tematów: