Mix Power System+ innowacyjna technologia usprawniająca pranie od marki Candy

Podziel się:
Świat zmienia się każdego dnia, a wraz z nim pojawiają się nowe technologie dostępne w sprzętach codziennego użytku, które usprawniają i ułatwiają życie. Jedną z takich technologii jest Mix Power System+ stosowany w pralkach i pralko – suszarkach marki Candy. Na czym polega ta technologia i jakie ma zastosowania?

Fot. CandyFot. Candy

Jak działa Mix Power System+?

Zastosowana w pralkach i pralko-suszarkach marki Candy technologia Mix Power System+ w znaczymy stopniu usprawnia automatyczne pranie. Polega ona na mechanicznym rozmieszaniu proszku z wodą w specjalnym mikserze zanim trafi on do bębna pralki. Następnie, poprzez pompę wtryskową i specjalną dyszę, woda z detergentem rozprowadzana jest na odzież. Dzięki temu, kiedy rozpoczyna się pranie, gotowy roztwór rozprowadzany jest równomiernie, wnika we włókna tkanin i w niskich temperaturach pomaga usunąć ciężkie zabrudzenia i plamy. Zmieszane woda i detergent przedostają się do samego środka, a więc tam, gdzie najtrudniej jest uzyskać właściwy efekt prania. To rozwiązanie stanowi krok naprzód wobec metody tradycyjnej, w której woda i detergent łączą się dopiero wewnątrz bębna, stopniowo, w miarę jego mechanicznych obrotów. Wpływa to także na bardziej efektywne pranie, oszczędność energii i wody, a także na ekologię. Warto dodać, że roztwór rozpylany jest pod ciśnieniem, dzięki czemu dysza nie zatyka się. Jak to działa? Zobacz film https://www.youtube.com/watch?v=kjcSHNqjERg.

Fot. CandyFot. Candy

Usuwanie ciężkich plam w niskiej temperaturze

Poplamiłeś czerwonym winem, sokiem porzeczkowym czy owocami swoją ulubioną bluzkę lub obrus i zastanawiasz się jak usunąć plamę? Dzięki technologii Mix Power System+ można efektywnie prać poplamioną odzież w zimnej wodzie. Jest to szczególnie przydatne w zabrudzeniach zawierających dużą ilość białka. W wyższej temperaturze białko ścina się, wnikając mocno w tkaninę i pozostawia ślady, których nie da się już usunąć. Innowacyjna technologia Mix Power System+, zamiast mieszać proszek do prania  z wodą dopiero w bębnie, robi to w specjalnej komorze – jeszcze przed praniem. W ten sposób detergent tworzy z wodą mieszankę, która jest wtryskiwana bezpośrednio na odzież. Dzięki temu detergent lepiej wnika w prane tkaniny i usuwa zabrudzenia już w temperaturze 20˚C, przy zachowaniu skuteczności prania w 40˚C. Ten zaawansowany system prania został stworzony, aby lepiej wywabiać plamy, pozbywać się trudnych zabrudzeń i lepiej dbać o środowisko naturalne. Dodatkowo pranie w niższej temperaturze wpływa także na oszczędność energii elektrycznej.

Maksymalna dbałość o tkaniny

Ważnym argumentem przemawiającym za decyzją o zakupie pralki Candy z technologią Mix Power System+ jest efektywność i dbałość o tkaniny. Idealnie wymieszany detergent z wodą, wnika we włókna tkanin, dzięki czemu ubrania wyprane są dokładniej, nie pozostaje na nich biały osad, szczególnie widoczny na czarnych ubraniach. Innowacyjny system pozwala także na efektywniejsze pranie w niższych temperaturach i w krótszym czasie. Pranie w 20°C z efektywnością jak w 40°C i pranie bardzo zabrudzonych ubrań w 40°C z efektami jak w 60°C, dzięki czemu tkaniny dłużej zachowują barwę i wyglądają jak nowe. Technologię tę z pewnością docenią także alergicy i rodzice małych dzieci, gdyż dokładne rozprowadzanie detergentu zmniejsza ryzyko reakcji alergicznej. Mix Power System+ to gwarancja zawsze czystego prania.
REKLAMA:

Mix Power System + dostępny jest w pralkach Candy serii RapidO oraz SmartPro.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Candy
#czytelnia #agd #wnetrza #Dekoracje i dodatki we wnętrzu

Więcej tematów: