W/PET PLUS - SBS/ICOPAL ułatwia i przyspiesza prace dekarskie

Podziel się:
Pokrycie dachowe bez membrany wstępnego krycia? Sytuacja, która w zasadzie się nie zdarza. Trudno się dziwić. Membrana wstępnego krycia jest kluczowym elementem dachu, który odpowiada za szczelność, wentylację oraz ochronę przed wilgocią, stanowi też osłonę przed kurzem i pyłami w czasie długoletniej eksploatacji. Jaki model wybrać? Warto wziąć pod uwagę papę W/PET PLUS - SBS/ICOPAL, nowość w ofercie BMI Icopal.

Fot. BMI IcopalFot. BMI Icopal
Fot. BMI IcopalFot. BMI IcopalPapa W/PET PLUS - SBS/ICOPAL jest nową, ulepszoną wersją doskonale znanej na rynku bitumicznej membrany W/PET-SBS/ICOPAL. Został w niej zastosowany klejący zakład podłużny o szerokości 8 cm. Po zdjęciu folii zabezpieczających z zakładów i mechanicznym zamontowaniu papy do podłoża następuje sklejenie zakładów podłużnych.

Im lepsze nasłonecznienie powierzchni i wyższa temperatura na zewnątrz, tym lepszy jest efekt wulkanizacji na połączeniach poszczególnych pasów papy. Wprowadzona zmiana ułatwia i przyspiesza prace dekarskie oraz zwiększa bezpieczeństwo aplikacji ze względu na nieużywanie ognia otwartego.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: BMI Icopal
#czytelnia #dachy #hydroizolacje dachów #na dach #papa

Więcej tematów: