SYNEGO SLIDE – nowy wymiar nowoczesności

Podziel się:

Do systemu przesuwnych drzwi nie trzeba już nikogo przekonywać. Duże przeszklenia i nowoczesny wygląd to atuty współczesnego designu. Jeżeli dodać do tego funkcjonalność oraz możliwość dowolnego kształtowania wnętrz, to systemy przesuwne stają się pożądanym standardem.


Synego-Slide_Kaleido-Color-Foil_db

W poszukiwaniu niebanalnych i nowoczesnych form, projektanci i architekci wnętrz starają się stosować rozwiązania, które zadowolą najbardziej wymagającego inwestora. Swobodne kształtowanie bryły budynku oraz połączenie tego, co na zewnątrz z tym co ma prezentować wnętrze, to nie lada wyzwanie. Coraz częściej ogród czy taras stają się dodatkowym „pomieszczeniem”, którego nieodzownym łącznikiem z pomieszczeniami mieszkalnymi są drzwi przesuwne. Ale nie tylko drzwi. Systemy przesuwne z powodzeniem wykorzystuje się do projektowania dużych okien tarasowych.

Harmonia designu

Otwieranie drzwi wzdłuż ściany daje możliwość uzyskania dodatkowego miejsca na swobodną aranżację wnętrza. System jest łatwy w obsłudze. Pomieszczenia są lepiej doświetlone i optycznie powiększone. Dlaczego tych zalet nie wykorzystać przy konstruowaniu okien?

okno

Elegancja i funkcjonalność

System profili SYNEGO SLIDE to odpowiedź firmy REHAU na oczekiwania rynku. Świetnie sprawdzi się nie tylko jako drzwi, ale również jako okna. Nowoczesne wzornictwo pozwoliło na stworzenie produktu, który wyróżnia się na rynku. Całkowite okleinowanie profili folią dekoracyjną - także wewnętrznego wrębu, pozwala uzyskać efekt jednolitego wyglądu produktu. Lekkość obsługi, uzyskano dzięki nowemu mechanizmowi zamykającemu. Element przesuwny jest dociskany równomiernie do ramy. Wraz z umieszczoną na całym obwodzie uszczelką, tworzy to wysoki stopień szczelności – nawet w przypadku silnych opadów.

Obsługa okien i drzwi przesuwnych jest wyjątkowo przyjazna dla użytkownika. Otwieranie oraz zamykanie odbywa się swobodnie, niemal automatycznie i może być wykonane przy minimalnym wysiłku

Okna i drzwi mają idealny wygląd na całym obwodzie. Innowacyjny mechanizm SYNEGO SLIDE umożliwia zamykanie „w mgnieniu oka”. Dzięki temu, obsługa okien i drzwi przesuwnych staje się szczególnie łatwa, a zarazem przyjazna dla użytkownika. Otwieranie oraz zamykanie odbywa się swobodnie, niemal automatycznie i może być wykonane przy minimalnym wysiłku.

Komfort i wygoda

Nowe okna i drzwi przesuwne SYNEGO SLIDE mają doskonałe właściwości termoizolacyjne. Uzyskiwana wartość współczynnika przenikania ciepła Uf to nawet 1,3 W/(m²K). Straty energii „uciekającej” na zewnątrz są zminimalizowane, dzięki czemu ciepło pozostaje w pomieszczeniach.

okno

Przyjemna cisza

Podobnie jak w przypadku sprawdzonego podstawowego systemu profili SYNEGO, również w przypadku SYNEGO SLIDE można zastosować wysokiej jakości szyby dźwiękochłonne i termoizolacyjne. Wspiera to nie tylko wysoką efektywność energetyczną, ale zapewnia również „zatrzymanie” hałasu na zewnątrz budynku. Dźwięki tłumione są nawet o 43 decybele, co oznacza niemal dwudziestokrotną redukcję hałasu.

Bezpieczeństwo

Rozwiązania REHAU utrudniają życie włamywaczom. Okna i drzwi odstawno-przesuwne SYNEGO SLIDE osiągają klasę odporności do RC 2, co oznacza, że próba włamania przez stolarkę o tych parametrach wymaga znacznie więcej czasu oraz zastosowania odpowiednich narzędzi.

drzwi

Bogata oferta

System nadaje się nie tylko do aranżacji nowo powstających budynków, ale świetnie sprawdzi się w remontowanych obiektach. Cała rodzina produktów SYNEGO SLIDE to ponad 400 wariantów wzorniczych. Program barw KALEIDO COLOR oferuje olbrzymi wybór kolorystyki oraz struktur powierzchni. Pozwala to na harmonijne zaprojektowanie elewacji i przestrzeni mieszkalnej zgodnie z oczekiwaniami inwestorów.

Współczesne rozwiązania muszą podążać nie tylko za modą oraz wizjami architektów czy projektantów wnętrz, ale powinny uwzględniać indywidualne potrzeby coraz bardziej wymagających inwestorów.

SYNEGO SLIDE – nowy wymiar nowoczesności
Rozwiązania firmy REHAU to przede wszystkim: wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta i zaspokajanie jego rosnących potrzeb. Nowoczesny, funkcjonalny i bezpieczny dom łatwiej stworzyć stosując systemy profili SYNEGO SLIDE, które zaskakują nowoczesnymi możliwościami.

REKLAMA:

REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: MATERIAŁ PARTNERA
#okna #okna i drzwi #poradnik

Więcej tematów: