Drzwi zewnętrzne firmy Hörmann z nagrodą VIP Najlepsze Okna Drzwi Bramy Osłony 2021

Podziel się:
Drzwi zewnętrzne ThermoCarbon firmy Hörmann nagrodzone zostały w programie VIP Najlepsze Okna Drzwi Bramy Osłony 2021. Przyznane przez kapitułę programu nagrody wręczono podczas jubileuszowego 30. Konwentu Stolarki Polskiej, który w czerwcu odbył się w Zegrzu.

Fot. HörmannFot. HörmannDrzwi ThermoCarbon to idealne rozwiązanie do domów pasywnych. Mają aluminiową płytę grubości 100 mm z niewidocznym profilem skrzydła i wypełnieniem z pianki PU. Funkcję przegrody termicznej spełnia tu profil ramy skrzydła wykonany z kompozytu karbonu i włókna szklanego. Aluminiowa ościeżnica ma przegrodę termiczną wypełnioną pianką PU. Te ekskluzywne drzwi, które występują w bardzo wielu nowoczesnych wzorach, mają też potrójną płaszczyznę uszczelnienia. To wszystko sprawia, że ich współczynnik przenikania ciepła UD wynosić może nawet 0,47 W/(m2K).

Dodatkowo drzwi ThermoCarbon standardowo oferowane są w klasie przeciwwłamaniowej RC 3, a opcjonalnie RC 4. Można zamówić je także w wersji XXL - do 3 m wysokości.

Fot. HörmannFot. Hörmann
VIP Najlepsze Okna Drzwi Bramy Osłony 2021 to autorski program Stolarka VIP, którego celem jest promowanie najbardziej funkcjonalnych, innowacyjnych, a zarazem prestiżowych rozwiązań. Rozwiązań, które inspirują i pobudzają wyobraźnię najbardziej wymagających klientów i architektów, a jednocześnie zapewniają komfort życia i poszanowanie środowiska naturalnego.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Hörmann
#okna #drzwi #wiadomości #nagrody #okna i drzwi #hormann

Więcej tematów: