Klub Instalatora ponownie na Targach Instalacje!

Podziel się:
Spotkania z ekspertami z branży instalacyjnej, występy na żywo, darmowy poczęstunek w strefie gastronomicznej, emocjonująca Gra Targowa oraz konkursy z nagrodami. To wszystko będzie czekało na instalatorów podczas tegorocznych Targów Instalacje, które odbędą się w dniach 25-27 kwietnia w Poznaniu.

Fot. mtpFot. mtp
Już po raz szósty instalatorzy odwiedzający Targi Instalacje będą mieli okazję skorzystać ze specjalnej, dedykowanej dla nich strefy - Klubu Instalatora. Jest to miejsce, gdzie gwarantowana będzie świetna zabawa i wysokiej jakości doradztwo.

Czym jest Klub Instalatora?

To miejsce spotkań i rozmów branżowych, a także strefa odpoczynku, w której targowi goście mogą skorzystać z wielu fantastycznych atrakcji. Klub Instalatora jest za każdym razem tłumnie odwiedzany przez blisko 3 tysiące osób, które przyjeżdżają na Targi Instalacje w ramach Akcji Autokarowej, a także przez wszystkich pozostałych zainteresowanych gości obecnych na Instalacjach.

Przyjedź na Targi Instalacje z hurtowniami partnerskimi Grupy SBS!

Już teraz można zgłaszać się do udziału w Ogólnopolskiej Akcji Autokarowej. Jej celem jest umożliwienie Instalatorom grupowego przyjazdu na targi. Akcja organizowana jest przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Grupę SBS. Aby wziąć udział w akcji, należy zgłosić się telefonicznie lub osobiście w najbliższej Hurtowni Grupy SBS. Udział w akcji autokarowej jest bezpłatny. Dodatkowo, wybierając przyjazd z Grupą SBS, gwarantowana jest świetna zabawa, merytoryczne konsultacje, atrakcyjne nagrody oraz poczęstunek w strefie gastronomicznej.

Fot. mtpFot. mtp

Partnerzy Klubu Instalatora

Jednym z głównych założeń Klubu Instalatora są merytoryczne rozmowy z najważniejszymi producentami w branży. W tym roku goście Klubu Instalatora będą mogli liczyć na spotkanie z inżynierami czterech liczących się na rynku marek, jakimi są: Grundfos, KAN, LG oraz Vaillant.

Rozrywka na najwyższym poziomie

Ważnym miejscem na mapie Klubu Instalatora będzie scena, na której zaprezentowane zostaną nowości produktowe wystawców Klubu Instalatora. Nie zabraknie także oprawy artystycznej w postaci występu pięknych i niezwykle uzdolnionych artystek. Ponadto, jak zawsze, nie zabraknie wartościowych nagród! Goście Klubu Instalatora będą mieli podwójną szansę na wygraną: biorąc udział w konkursie na najciekawsze hasło promujące Klub Instalatora, jak również podczas Gry Targowej, która odbędzie się przy współpracy z zaprzyjaźnionymi producentami.

Fot. mtpFot. mtpFot. mtpFot. mtp

Dlaczego warto przyjechać z Grupą SBS na Targi Instalacje w ramach Akcji Autokarowej?


- bezpłatny przyjazd,
- spotkanie z najważniejszymi producentami w branży,
- konkursy i nagrody dla gości,
- bezpłatny poczęstunek w strefie gastronomicznej,
- wysokiej jakości rozrywka.
REKLAMA:

Jak zgłosić się do Akcji Autokarowej? Znajdź najbliższą Hurtownię Grupy SBS i zapisz się na przyjazd na Targi Instalacje! Pełna lista hurtowni znajduje się pod adresem: www.grupa-sbs.pl/hurtownie.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: mtp
#wiadomości #targi #instalacje #mtp

Więcej tematów: