Jak innowacje w branży rynnowej przekładają się na niższe koszty systemów?

Podziel się:

Budowa domu jest ważnym przedsięwzięciem, ale i dużą inwestycją. Dlatego producenci szukają coraz to nowszych rozwiązań, które pozwolą na zachowanie najwyższej jakości oraz nowoczesności metod, przy jednoczesnym obniżeniu ceny produktu. Takim przykładem jest innowacyjny system od Galeco. Dowiedz się o nim więcej!

Innowacyjny materiał 

QStalyo redukcję kosztów rynien rozpoczyna od wyboru materiału, z którego produkt jest wykonany. W ofercie marki znajdują się dwie propozycje — QStalyo PRO, czyli rynna w pełni stalowa oraz QStalyo MIX — PRO, czyli taka, która łączy w sobie dwa materiały, stal w poziomie rynnowym, oraz PVC w spuście rynny. 

Rynny QStalyo  powstają z blach pokrytych delikatną strukturą, która zabezpiecza je przed uszkodzeniami mechanicznymi, zarówno w trakcie transportu, montażu, jak i codziennego użytkowania systemu. Dzięki temu rynny mogą służyć jak najdłużej, zachowując dobry wygląd bez konieczności drogiej wymiany systemu lub jego części.  By zadbać o jak najdłuższy dobry wygląd rynien oraz uniknąć ich zniszczenia podczas budowy, producent dostarcza produkt owinięty w całości folią.

Nowoczesny projekt systemu 

Kolejną innowacją marki, która wpływa na obniżenie kosztów zakupu rynien, jest nowoczesny schemat systemu. Projektanci QStalyo ograniczyli liczbę jego elementów do absolutnego minimum, a wszystkie części montażowe są uniwersalne, nie mają wewnętrznych i zewnętrznych narożników oraz składają się maksymalnie z 20 elementów. Dzięki takiemu zabiegowi udało się obniżyć koszta produkcji i montażu rynien. 

Poza korzyścią budżetową to także świetne rozwiązanie estetyczne, ponieważ dzięki wpisaniu do projektu ukrytego haka i ukrytego odpływu, rynny wpasowują się w bryłę budynku i są niemal niewidoczne.   

Prosty montaż

Po wyborze i zakupie rynien przychodzi czas na ich montaż, który często jest dość kosztownym elementem procesu. Dlatego QStalyo opatentowało nowoczesny system Qnnect. Dzięki niemu instalacja jest niezwykle szybka i łatwa, a co za tym idzie również mniej kosztowna, ponieważ czas pracy ekipy jest dużo krótszy. 

System Qnnect polega na łączeniu wszystkich elementów za pomocą dedykowanego kleju, który po wyschnięciu jest trwały i niewidoczny. Pozwala to także na zachowanie minimalistycznej i nowoczesnej estetyki systemu rynnowego, którą cieszyć się będzie można przez wiele lat bez konieczności wymiany systemu i przeznaczania kolejnych kosztów na ten cel.

Gwarancja na lata 

Wszystkie opisane procesy i zabiegi sprawiają, że system rynnowy QStalyo wyróżnia się na rynku niskim kosztem produkcji, montażu oraz eksploatacji. Równocześnie zapewnia najwyższą jakość. Charakteryzuje się dobrą wydajnością oraz ponadczasową estetyką. Dlatego Galeco udziela na produkty z linii QStalyo aż 25 lat gwarancji. 

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Galeco
#czytelnia #dachy #rynny, odwodnienia dachów #rynna, odwodnienia #galeco #Buduj z Galeco #rynny

Więcej tematów: