newsletter reklama projekty domów forum
sobota 19 września 2020
24.05.2012r...

Słupki Komunikacyjne SIEDLE

Wolno stojące wersje systemów komunikacyjnych marki Siedle w postaci słupków to gotowe rozwiązanie, które umożliwia szybki i prosty montaż stacji zewnętrznej w dowolnym miejscu posesji lub obiektu użyteczności publicznej.
Jeśli zdecydowaliśmy się na wideofon lub domofon po wykonaniu elewacji i nie chcemy naruszyć otuliny oraz elewacji budynku, powinniśmy zwrócić uwagę na rozwiązania proponowane przez firmę Siedle. Nowoczesne i praktyczne słupki komunikacyjne to idealne rozwiązanie w takiej sytuacji. Estetyczne, wolno stojące kolumny wyposażone w najnowsze rozwiązania z zakresu techniki komunikacji i bezpieczeństwa, zapewnią nam maksimum użyteczności i komfortu.

Ukryte mocowanie przedniego panelu słupka z systemu Siedle Steel czy niewidoczny montaż przycisku dzwonka  i zamka elektronicznego to wyraz dopracowanej do perfekcji formy oraz skuteczne zabezpieczenie przed aktami wandalizmu.
Ukryte mocowanie przedniego panelu słupka z systemu Siedle Steel czy niewidoczny montaż przycisku dzwonka i zamka elektronicznego to wyraz dopracowanej do perfekcji formy oraz skuteczne zabezpieczenie przed aktami wandalizmu.
Ergonomiczne umieszczenie modułów słupka oraz multifunkcjonalność czynią z tego niewielkiego urządzenia małe centra komunikacji. Na zdjęciu słupek z systemu Siedle Vario z czytnikiem linii papilarnych.
Ergonomiczne umieszczenie modułów słupka oraz multifunkcjonalność czynią z tego niewielkiego urządzenia małe centra komunikacji. Na zdjęciu słupek z systemu Siedle Vario z czytnikiem linii papilarnych.

Małe centrum komunikacji. Niewielkich rozmiarów, wolno stojące kolumny zawierają w sobie najnowocześniejsze osiągnięcia techniki komunikacyjnej. Słupki można wyposażyć w dowolne funkcje: kamerę wideo, mikrofon, dzwonek, czytnik odcisków palców i in. Standardowa kolumna komunikacyjna Siedle wyposażona w wymienione funkcje osiąga wysokość 160 cm przy głębokości od 10 do 50 mm (w zależności od modelu). Wszystkie elementy komunikacyjne znajdują się na wysokości uwzględniającej ergonomię użytkowania. W dolnej części słupka montowane są zwykle świetlne moduły diodowe (LED). Jeżeli potrzebujemy, aby słupek zawierał dodatkowe moduły – skrzynkę na listy, tabliczki informacyjne lub czytnik kart, powinniśmy przewidzieć, że takie urządzenie będzie wyższe, szersze i solidniej obudowane (ok.15 cm głębokości). Niewielkie rozmiary i dyskretne wzornictwo sprawiają, że te wolno stojące centra komunikacyjne możemy umieścić praktycznie w dowolnym miejscu, niezależnie od stylu elewacji czy aranżacji wejścia.
--
REKLAMA:
--
Reprezentacyjne powitanie. Tam, gdzie liczy się reprezentacyjność, czyli np. przy bramie wjazdowej na posesję lub przy wejściu do biurowca, można zastosować wolno stojące stacje bramowe, które oprócz funkcji domofonu i wideofonem, mogą pełnić rolę informacyjną. To doskonałe miejsce na prezentacje nazwy firmy lub loga, nazwiska i numeru domu. Wszystko to może zostać elegancko oświetlone panelami LED. Całość jest bardzo estetyczna, ponieważ napisy wykonane są przez firmę Siedle metodą cięcia laserowego, a użyte materiały są najwyższej jakości (aluminium, stal, mosiądz). Wjazd do domu lub firmy możemy także odpowiednio oświetlić - słupki orientacyjne, o wysokości 40 lub 80 cm, mogą rozjaśnić po zmroku podjazd lub ścieżkę.

W rozszerzonej wersji słupków montowane są także skrzynki na listy.
W rozszerzonej wersji słupków montowane są także skrzynki na listy.
Strażnik bezpieczeństwa. Słupki komunikacyjne to także doskonałe rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo obiektów publicznych, muzeów, biurowców czy parkingów. Kolumny ustawione przy wszystkich wejściach do obiektu mogą być połączone siecią telefoniczną, co umożliwia korzystanie z telefonów tak, jak ze stacji wewnętrznej w różnych miejscach budynku np. w recepcji lub w gabinetach. Opcjonalnie słupki mogą być wyposażone w elektromagnetyczną blokadę zabezpieczającą przed kradzieżą (przy użyciu sterownika możemy szybko zablokować płytę główną).

źródło: Obud

Artykuły podobne:

d