Nowoczesny design w sypialni. Kolekcja Seti

Podziel się:
Trendy wnętrzarskie zmieniają się w zaskakującym tempie. Nasze mieszkania przeciwnie - stanowią zwykle inwestycję na lata. Na szczęście, wobec kapryśności mody nie jesteśmy bezradni. Bezpretensjonalny design mebli ze sklepu BEDS.pl pozwoli zadbać o ponadczasowy charakter każdego wnętrza bez zbędnego nadwyrężania portfela.

Fot. beds.plFot. beds.plTradycja i nowoczesność, prostota idąca w parze z elegancją, surowy minimalizm przełamany krzykliwym dekorem - te niekonwencjonalne zestawienia stopniowo zyskują na popularności. Początek XXI wieku upływa w architekturze wnętrz pod znakiem eklektyzmu. Utrzymana w tej stylistyce kolekcja mebli Seti to połączenie klasycznych kształtów oraz oryginalnego wykończenia finezyjnie zaokrąglonych powierzchni.

Nowoczesny, znaczy ergonomiczny

Urządzenie modnej, a przy tym wygodnej w codziennym użytkowaniu sypialni to wyzwanie wymagające sporej dawki zdrowego rozsądku. Wybór mebli powinien być podyktowany przede wszystkim rozmiarem pomieszczenia, które chcemy zagospodarować. W pierwszej kolejności decydujemy się na zakup łóżka wyznaczającego stylistykę całości. Zwracamy uwagę nie tylko na ciekawy design, ale także takie jego parametry, jak wysokość. Łóżka z kolekcji Seti, nagrodzone w 2008 roku główną nagrodą w konkursie „DIAMENT MEBLARSTWA”, występują w dwóch wersjach. W przypadku modelu wyższego, odległość ramy od podłogi wynosi 30 cm, co umożliwia umieszczenie pod nią pojemnika na pościel. Dostęp do niego zapewniają stelaże umieszczone na podnośnikach pneumatycznych, które unosi się wraz z materacem.

Fot. beds.plFot. beds.pl

Szkło zawsze modne

Tym, co z powodzeniem urozmaici oraz powiększy optycznie dowolną przestrzeń są powierzchnie lustrzane. Tradycyjnie oprawione w ramy, coraz częściej wchodzą w skład toaletek, pozwalając na staranne wykonanie makijażu oraz fryzury. Dołączone do nich niewielkie szufladki ułatwią segregację biżuterii i kosmetyków. O utrzymanie porządku oraz harmonii pomogą zadbać także przestronne komody oraz szafy ubraniowe. Tradycyjne bryły mebli Seti, osadzone na masywnych, zaokrąglonych nóżkach spełnią jednak nie tylko funkcję użytkową, ale równie skutecznie wpływają na ciekawą estetykę wnętrza.
REKLAMA:

Uniwersalizm okraszony indywidualizmem

Nowoczesne meble charakteryzują się zwykle wykorzystaniem stonowanych kolorów oraz wzorów, eliminując ryzyko wystąpienia uczucia przesytu. Niewątpliwym atutem jest możliwość modyfikacji poszczególnych modeli. Jako przykład może posłużyć zamontowanie dodatkowych elementów, takich jak maskujący cokół. Fot. beds.plFot. beds.plSkrojone na miarę XXI wieku kolekcje oferują szeroką gamę produktów, dzięki czemu w dowolnej chwili można pokusić się o wzbogacenie wystroju sypialni o nowy element, dostosowując ją do zmieniających się potrzeb.

O uniwersalizmie kolekcji Seti decyduje nieprzeciętna trwałość, będąca cechą litego drewna bukowego. Jej twórcy wyszli z założenia, że nie jest sztuką stworzyć hit wnętrzarski jednego sezonu - znacznie trudniej zaprojektować meble, które zapewnią swoim użytkownikom pełną satysfakcję, bez względu na nieuchronny upływ czasu.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: beds.pl
#czytelnia #meble #wnetrza #do sypialnia #Sypialnia - wystrój

Więcej tematów: