Seria Minimal Deante na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA

Podziel się:
Marka Deante zaprezentowała serię baterii Minimal na Międzynarodowych Targach Budownictwa Budma. Minimalistyczna bateria pojawiła się w ramach wystawy finalistów konkursu Top Design Award 2011 w kategorii: łazienka i wellness.

Fot. DeanteFot. DeanteCieszące się powszechnym uznaniem i zainteresowaniem targi Budma 2012 w tym roku odbyły się pod hasłem „Budownictwo Przyszłości”. Organizatorzy w tej edycji promowali nowatorskie rozwiązania oraz kreowanie ponadczasowych form i technologii. Podobne hasła przyświecają marce Deante i jej produktom, w tym wiodącej serii Minimal, która pojawiła się na Budmie w ramach wystawy Top Design.

Wyróżniona przez jury konkursu Top Design Award 2011 seria baterii Minimal stanowi swoisty ukłon w stronę klasycznej prostoty i nieprzemijającej elegancji. Geometryczne kształty armatury wpisują się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrza. Wyraźne linie krawędzi i równoległe płaszczyzny ułożone w kształt łuku tworzą całość, która przyciąga wzrok i dyskretnie zdobi łazienkę.
REKLAMA:

Główną misją marki Deante jest propagowanie nowoczesnego designu. Produkty wyposażenia kuchni i łazienek pod tym brandem odzwierciedlają mariaż funkcjonalności i ciekawego wzornictwa.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Deante
#wiadomości #targi #wnetrza #lazienka #konkursy #deante

Więcej tematów: