Drzwi Moderno z kolekcji Design

Podziel się:
„Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko…” - choć słowa piosenki zespołu 2 plus 1 powstały już 40 lat temu, w dalszym ciągu budzą pozytywne emocje. A wyraziste i odważne barwy, o których mowa, ponownie wchodzą na salony i z powodzeniem są wykorzystywane w domowych aranżacjach.

Drzwi Moderno z kolekcji Design

Drzwi naturalne czy w kolorze turkusowym?

W ofercie firmy Remix pojawił się nowy model Moderno z kolekcji Design. Dedykowany zarówno do małych i minimalistycznych pomieszczeń, jak również do przestronnych, wymagających wnętrz. Drewniana faktura bez sęków zachowuje pierwotnie kolor naturalnej sosny, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby dokonać jej swobodnego wykończenia np. w stonowanym kolorze oliwkowym lub optymistycznym turkusowym. Skrzydła są wykonane w 100% z drewna sosnowego. Dwa ramiaki są przedzielone w pionie taflą szyby bezpiecznej mlecznej. Dzięki niej pomieszczenie, w którym drzwi są zamontowane, otrzymuje większą dawkę światła i optycznie się powiększa. Prosta i minimalistyczna forma podkreśla naturalne walory drewna, oddając przy tym charakter nowoczesnego designu.

Model Moderno umożliwia stworzenie dowolnej aranżacji. Dobierając drzwi do pomieszczenia możemy standardowo uwzględnić kolorystykę ścian i podłóg. Alternatywą jest dopasowanie ich do listew podłogowych, dywanu czy też innych dodatków. A może jednak stworzyć własny niepowtarzalny kolor, dzięki któremu drzwi staną się indywidualnym wyróżnikiem w pokoju?
REKLAMA:

Drzwi Moderno z kolekcji DesignDrzwi Moderno z kolekcji Design

Dane techniczne:

- producent: Remix
- model: Moderno
- kolekcja: Design
- typ: skrzydło drzwiowe sosnowe bez sęków
- kolor: sosna naturalna z możliwością
dowolnego wykończenia
- wymiary
szerokość: 60, 70, 80 lub 90 cm
wysokość: 203 cm
grubość: 4 cm
- cena: 615 zł brutto
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Remix
#okna #drzwi #wewnatrz_bud #okna i drzwi #z drewno #remix #produkty

Więcej tematów: