Wykrywacz metali, drewna i napięcia elektrycznego w ścianie - DETEKTOR FTM 3-1

Podziel się:
Firma Proma Polska dołączyła do swojej bogatej oferty uniwersalny detektor FTM 3-1 marki Ferm, przeznaczony do wykrywania elementów metalowych i drewnianych w ścianach oraz napięcia w elektroinstalacjach.

Wykrywacz metali, drewna i napięcia elektrycznego w ścianie - DETEKTOR FTM 3-1Detektory nie raz ratowały ekipy remontowe, renowacyjne i dekoratorów wnętrz przed ogromnymi stratami związanymi z błędem w sztuce bądź zwykłą pomyłką w planach. Teraz uniwersalny detektor FTM 3-1 jest ogólnie dostępny, a jego niska cena czyni go wyjątkowo przystępnym dla każdej osoby remontującej lub dekorującej dom i mieszkanie.

Uniwersalny detektor FTM 3-1 marki Ferm posiada wyjątkowo czuły, regulowany wykrywacz metali, drewna i napięcia w elektroinstalacjach. Wskazuje on miejsca, w których przebiegają rury c.w.u., rury gazowe i kanalizacyjne, metalowe kable oraz belki drewniane i konstrukcje.
REKLAMA:

Urządzenie to świetnie sprawdza się podczas mniejszych i większych prac remontowych, od przybicia gwoździa, po wywiercenie i wycięcie dziur w ścianach czy podłogach w celu przeprowadzenia instalacji lub zamontowania różnego rodzaju urządzeń. Uniwersalny detektor FTM 3-1 znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia instalacji zabudowanych w trakcie wykonywania prac remontowo-budowlanych w domu, mieszkaniu czy na działce. Jest niezwykle łatwy w obsłudze i poręczny.

Stosowanie tego urządzenia polecane jest także do drobnych, kosmetycznych prac domowych. Przed wbiciem w ścianę gwoździa lub kołka, na których zawiśnie gustowny obrazek, oprawa świetlna, bądź mały koszyczek z doniczką warto sprawdzić, czy za warstwą farby, tynku, gipsu czy betonu nie przebiega w tym miejscu np. instalacja elektryczna.

Uniwersalny detektor FTM 3-1 posiada 3-letnią gwarancję, którą firma Proma Polska przyznaje na produkty marki Ferm. Klienci szczególnie sobie cenią obsługę serwisową oraz możliwość wysyłki zakupionych narzędzi na koszt firmy Proma Polska.

Cena katalogowa: 93 zł brutto.
Fot. Proma
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Proma
#maszyny #proma #narzedzie_pomiarowe #produkty #Maszyny, narzędzia pomiarowe

Więcej tematów: