Gazele Biznesu EJOT Polska

Podziel się:
Gazele Biznesu to coroczny ranking (prowadzony od 2000 roku) najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

Gazele Biznesu  EJOT PolskaTo marka, która przez lata ugruntowała już swoją pozycję w świadomości polskich firm. Przedsiębiorstwa posiadające ten tytuł mogą poszczycić się dynamiką rozwoju i rzetelnością w biznesie.

EJOT Polska po raz kolejny znalazła się w tym prestiżowym gronie Gazel Biznesu 2011, czyli przedsiębiorstw, które osiągają bardzo dobre wyniki finansowe, dynamicznie się rozwijają, są rzetelnymi partnerami biznesowymi i mają rosnący udział w tworzeniu produktu krajowego.
REKLAMA:

Na tegoroczną listę, która powstała na podstawie wyników firm z lat 2008-10, zakwalifikowało się 3779 przedsiębiorstw, czyli o prawie 300 więcej niż przed rokiem.

Po trzech latach spadku jest to pierwszy rok, w którym firm w zestawieniu przybyło. O polepszeniu kondycji małych i średnich firm świadczy również to, że połowa tegorocznych Gazel Biznesu była notowana także w poprzednim wydaniu rankingu.

Gazele Biznesu  EJOT Polska

Diamenty Forbesa 2012

W środę, 14 marca odbyła się Gala najlepszych przedsiębiorców województwa śląskiego - laureatów rankingu "Diamenty Forbesa 2011". Miło nam poinformować, że firma EJOT Polska otrzymała wyróżnienie w kategorii firm o poziomie przychodów 50-250 mln PLN w województwie śląskim. Baza firm opracowana przez analityków wywiadowni Dun@Bradstreet Polska w porozumieniu z redakcją "Forbesa" powstała poprzez wykorzystanie danych finansowych pochodzących z oficjalnych informacji przekazywanych przez firmy zgodnie z polskim prawem. Na liście Diamentów znalazły się te przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości. W zestawieniu Diamenty Forbesa 2012 znalazło się łącznie 2051 firm (181 w kategorii firm dużych, 556 w kategorii firm średnich i 1314 małych). Najwięcej Diamentów zostało przyznanych na terenie Mazowsza, najmniej z województwa świętokrzyskiego. Drugie i trzecie miejsce zajęła Wielkopolska oraz Śląsk.

Wyróżnienia te to dowód na to, że EJOT Polska jest solidnym, perspektywicznym partnerem, o stabilnej kondycji finansowej, z którym warto współpracować.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Ejot
#wiadomości #izolacje #nagrody #ejot

Więcej tematów: