Firma POL-SKONE wyróżniona tytułem Budowlana Marka Roku 2012

Podziel się:
Po raz kolejnym firma POL-SKONE znalazła się w gronie laureatów rankingu Budowlana Marka Roku. Wyróżnienie przyznawane jest przez Centrum Badań i Analiz Rynku na podstawie opinii firm wykonawczych.

Fot. POL-SKONEFot. POL-SKONEW tegorocznej edycji Rankingu Marek Budowlanych firma POL-SKONE została uhonorowana prestiżowym tytułem Brązowa Budowlana Marka Roku 2012 w kategorii Drzwi Wewnętrzne. Wyróżnienie zostało przyznane firmie POL-SKONE za sukcesy w kreowaniu silnej marki materiałów budowlanych w 2011 i 2012 roku.

-Tytuł ten ma dla nas szczególne znaczenie, gdyż przyznawany jest w niezależnym konkursie, w którym decydujący głos mają odbiorcy. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby drzwi marki POL-SKONE wyróżniały się wysoką jakością, oryginalnym designem oraz odpowiadały najnowszym trendom w branży – mówi Sławomir Szulżyk, Dyrektor Handlowy w firmie POL-SKONE.
REKLAMA:

Tytuł Budowlana Marka Roku przyznawany jest przez ośrodek badawczy ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku. Niezależność badań oraz reprezentatywność próby firm wykonawczych w poszczególnych segmentach materiałów budowlanych sprawia, że Ranking Marek Budowlanych jest unikalnym wyróżnieniem na polskim rynku. Klasyfikacja jest tworzona na podstawie ankiet wypełnianych przez przedstawicieli ok. 2000 firm wykonawczych z całego kraju. Przedsiębiorstwa oceniają m.in.: jakość produktu w odniesieniu do oferty konkurencji, stosunek jakości do ceny, a także to, jak często sami sięgają po produkty z oferty danej marki. W tegorocznej edycji wyróżniono aż 27 kategorii produktowych.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Pol-Skone
#okna #drzwi #wiadomości #nagrody #okna i drzwi #pol_skone

Więcej tematów: