Przeszklenia czyli nowoczesny dom z pomysłem

Podziel się:
Kto z nas nie marzy o przestrzeni, swobodzie i pięknym widoku z okna? Tutaj z pomocą mogą nam przyjść modne ostatnio przeszklenia. Zanim jednak zdecydujemy się na ich zastosowanie, warto poznać różne typy drzwi tarasowych. Powinny być one nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne i łatwe w użytkowaniu.

Fot. GealanFot. GealanW polskich domach wyjście na taras czy też balkon odbywa się zwykle przez wąskie drzwi balkonowe. Nie jest to rozwiązanie zbyt wygodne, ani ciekawe wizualnie. Coraz chętniej montujemy duże drzwi - tafle szkła, bo imponujące przeszklenia nie tylko wpuszczają dużo światła, ale również sprawiają, że wnętrza wyglądają nowocześnie i elegancko. Dzięki nim w prosty sposób przemienimy salon i wpuścimy do niego dużo światła. Jedną z niepodważalnych zalet takiego rozwiązania jest optyczne powiększenie nawet niewielkich pomieszczeń. Stwarzają one bowiem poczucie przestrzeni i swobody, a jednocześnie otwierają wnętrza na piękny widok za oknem. 

Fot. GealanFot. GealanNa rynku dostępnych jest kilka rozwiązań drzwi tarasowych, wśród których na pierwsze miejsce wysuwają się drzwi HST, w których wykorzystano technologię podnośno-przesuwną.Dzięki zastosowaniu specjalnych rozwiązań technologicznych, mimo bardzo dużej powierzchni ich, otwarcie nie wymaga użycia dużej siły. - podkreśla Marcin Wiśniewski Prezes firmy Stolmar Sp. z o.o. Ich dodatkowym atutem jest fakt iż dostępne są one w szerokiej palecie acrylcolor i oklein (kolorowych i drewnopodobnych).- dodaje.
REKLAMA:

Drzwi tarasowe HST od firmy Stolmar Sp. z o.o. znakomicie podniosą estetykę wnętrza, a dom zyska nowy charakter. Dzięki zastosowaniu niemal niewidocznego progu, niezwykłe łatwe jest przemieszczanie pomiędzy pomieszczeniem, a światem zewnętrznym. Zastosowanie drzwi przesuwnych pozwala na  zaoszczędzenie miejsca w salonie ze względu na wyeliminowanie tradycyjnego sposobu otwierania skrzydeł. 
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: stolmar
#okna #drzwi #czytelnia #szklo #wewnatrz_bud #okna i drzwi #stolmar #Przeszklenia

Więcej tematów: