Ceramiczne systemy kominowe KONBET OSMOSE

Podziel się:
Firma KONBET, lider systemów stropowych, poszerza swoją ofertę o ceramiczne systemy kominowe KONBET OSMOSE.

W skład nowej rodziny produktów KONBET OSMOSE wchodzą systemy kominowe: KONBET KAMINO, KONBET UNIVERSAL I KONBET TURBO.

Pierwszy z nich to komin do kominka, przeznaczony do pracy „na sucho” w temperaturze do 80st C. Posiada całkowicie izolowaną rurę szamotową oraz jest odporny na pożar sadzy. Na życzenie inwestora firma KONBET może dostarczyć również kształtki podłączeniowe z króćcem ceramicznym (pod kątem 90 i 40 st.).

KONBET UNIVERSAL przeznaczony jest do stosowania w kotłowniach C.O., może być jednak także podłączony do kominka. Wyposażony w izolowaną rurę wewnętrzną i miskę do odprowadzania, pracuje w temperaturze do 400 st. C. Może być podłączony do pieców opalanych paliwem suchym (węgiel, drewno, brykiet) lub mokrym (gaz, olej opałowy). KONBET UNIVERSAL odporny jest także na pożar sadzy.
REKLAMA:

KONBET TURBO jest to system powietrzno-spalinowy z niezależnym doprowadzaniem powietrza do spalania. Pracuje w podciśnieniu, a jego maksymalna temperatura pracy wynosi 200 st. C. W tym systemie możliwe jest podłączenie aż 10 pieców z zamkniętą komorą spalania do jednego komina. Odporność na działanie agresywnych kwasów oraz wysoką temperaturę zapewnia ceramiczna rura szamotowa. Zewnętrzna obudowa KONBET TURBO wykonana jest z keramzytobetonu, co zapewnia kominowi wymaganą stabilność i pozwala na łatwy montaż. Przeznaczony jest do kotłów z zamkniętą komorą spalania i kondensacyjnych.

KONBET KaminoKONBET KaminoKONBET TurboKONBET TurboKONBET UniversalKONBET Universal
Systemy kominowe KONBET OSMOSE mogą być z powodzeniem stosowane w budownictwie mieszkaniowym jedno i wielorodzinnym. Dzięki szczególnie dokładnie dobranym częściom wykonanym z najlepszych materiałów inwestorzy zyskują gwarancję niemal nieograniczonej żywotności kominów.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Konbet
#czytelnia #do ogrzewanie #instalacje #z ceramika #systemy #konbet #kominek #Kominy - systemy, budowa

Więcej tematów: