Wnętrza: Lustrzana podłoga

Podziel się:
Polerowane, wielkoformatowe kamienne płytki przywodzą na myśl nowojorskie apartamenty i paryskie lofty. Coraz częściej – także polskie. Podpowiadamy jak nadać naszym wnętrzom wielkomiejskiego stylu.

Fot. RogalaFot. RogalaFot. RogalaFot. Rogala
Styl to materiał. Nie od dziś wiadomo, że charakter wnętrza zależy od jakości użytych w nim tworzyw czy surowców. Dotyczy to zarówno mebli oraz dodatków, jak i ceramiki, farb czy kamiennych płytek. Duże pomieszczenia są doskonałym miejscem, w którym można zaprezentować piękny, trwały materiał.

Kariera loftów w Polsce od kilku lat prężnie się rozwija – coraz więcej pofabrycznych budynków deweloperzy aranżują i przebudowują na ekskluzywne apartamenty rodem z USA. Warszawskie i łódzkie lofty nabywają zarówno ci, którzy cenią sobie przestrzeń i wysokość, jak i szukający azylu artyści czy aktorzy. Urok pofabrycznych mieszkań, dostępny dla wybrańców, powoli przenika także do projektów „zwykłych” mieszkań deweloperskich, które coraz częściej cechuje nieco wyżej położony sufit oraz otwarte przestrzenie.
REKLAMA:

W tego typu wnętrzach duże znaczenie ma posadzka. Lubiącym bezpieczny materiał warto polecić drewno w każdej postaci – tradycyjnych desek czy parkietu. Ci zaś, którzy chcą mieszkać w wielkomiejskim stylu i cenią sobie rozmach – nie pozostaje nic innego jak posadzka z polerowanych płytek kamiennych, która odbije światło jak lustro i nada wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Zarówno głęboka czerń granitu Star Galaxy, ciepły brąz marmuru Timber czy soczysta zieleń Verde Gwatemala od Rogali spełnią swoją misję i zachwycą stylem i klasą. Dodatkowo w przypadku płytek firmy Rogala będziemy pewni jakości i rzetelnego źródła kamienia.

Fot. RogalaFot. RogalaWielkomiejskiego szyku nada podłodze charakterystyczne, polerowane wykończenie kamiennych płytek – estetycznie niepowtarzalne i bardzo trwałe (polerowanie można co jakiś czas powtarzać bez konieczności zrywania płytek). Oryginalne wnętrze zasługuje bowiem na oryginalny kamień.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Rogala
#czytelnia #plytka #na podloga #wnetrza #na sciany #do dekorowanie #w wewnatrz_bud #z kamien #na posadzka #rogala #Wykończenie i pielęgnacja podłóg

Więcej tematów: