Husqvarna i MaleMen – urodzinowa współpraca

Podziel się:
7 listopada 2012 r. odbyły się czwarte urodziny magazynu MaleMen. Dopełnieniem skandynawskiego zimowego klimatu imprezy była marka Husqvarna i pokaz pracy pilarką Mistrza Świata Juniorów w konkurencji ścinka drzew – Adama Wawrzaka. Także piękne malamuty witały i zapraszały gości na kolejną- VII edycję największej gonitwy psich zaprzęgów - Husqvarna Tour 2013 do Jakuszyc.

Fot. MaleMenFot. MaleMenUrodziny magazynu MaleMen odbyły się 7 listopada 2012 roku, na terenie Soho Factory w Warszawie. Na to wydarzenie sezonu przybyło ponad 700 gości! W tym roku jednym ze sponsorów 4. urodzin gazety została marka Husqvarna, która dla zaproszonych osób przygotowała specjalne niespodzianki.

Uczestnictwo marki Husqvarna w tej imprezie nie było przypadkowe. Surowy, zimowy klimat imprezy doskonale wpisywał się w szwedzkie korzenie koncernu Husqvarna. Uznaliśmy, że dodatkową atrakcją dla zaproszonych gości będzie udział psów zaprzęgowych z jednej z największych europejskich gonitw psich zaprzęgów - Husqvarna Tour, które witały gości. Zaproszony Mistrz Świata Juniorów Adam Wawrzak wykonał pilarką urodzinowy prezent dla redakcji oraz na żywo tworzył rzeźby dla przybyłych gości – powiedziała Marta Winiarek-Miętus, Rzecznik Prasowy Husqvarna.
REKLAMA:

Fot. MaleMenFot. MaleMen

Zaproszenie na Husqvarna Tour 2013

Na urodzinowej imprezie spotkać można było psy zaprzęgowe, które corocznie biorą udział w niezwykłym wyścigu psich zaprzęgów Husqvarna Tour, który odbywa w Jakuszycach k/Szklarskiej Poręby. Każdy mógł zamienić kilka słów z maszerem i dowiedzieć się więcej o Alaskan Malamutach. Ponadto, wszyscy goście, którzy znaleźli się tego dnia na tym wyjątkowym wydarzeniu, zostali zaproszeni na nadchodzące już w styczniu zawody: VII edycję Husqvarna Tour 2013, 10-13 stycznia 2013 r.

Mistrz Świata na urodzinach…

Inną atrakcją imprezy był pokaz umiejętności pracy z pilarką Mistrza Świata Drwali
w konkurencji ścinka drzew - Adama Wawrzaka. Podczas kilkugodzinnego pokazu przygotował dla przybyłych gości… upominki wyrzeźbione pilarką Husqvarna na oczach wszystkich! Po pamiątkowe grzybki, krzesełka i kubki ustawiały się kolejki zaproszonych osób.

Fot. MaleMenFot. MaleMenMarka Husqvarna przygotowała też prezent dla prowadzącego imprezę, a zarazem redaktora naczelnego magazynu MaleMen- Oliviera Janiaka. Gospodarz wydarzenia otrzymał pamiątkowe logo magazynu, także wyrzeźbione za pomocą pilarki łańcuchowej. Widać było, że podarunek wzbudził zainteresowanie zaproszonych gości.

Maszyny Husqvarna na sezon jesienno-zimowy…

W trakcie trwania całego wydarzenia na terenie Soho Factory, gdzie odbywała się impreza, można było zobaczyć maszyny marki Husqvarna – odśnieżarki, Rider, Traktor oraz dmuchawy. Część z nich pracowała na terenie podczas samej imprezy. Znalazło się też kilku śmiałków, którzy chcieli wypróbować sprzęt 7 listopada 2012 r. odbyły się czwarte urodziny magazynu MaleMen. Dopełnieniem skandynawskiego zimowego klimatu imprezy była marka Husqvarna i pokaz pracy pilarką Mistrza Świata Juniorów w konkurencji ścinka drzew – Adama Wawrzaka. Także piękne malamuty witały i zapraszały gości na kolejną- VII edycję największej gonitwy psich zaprzęgów - Husqvarna Tour 2013 do Jakuszyc. 7 listopada 2012 r. odbyły się czwarte urodziny magazynu MaleMen. Dopełnieniem skandynawskiego zimowego klimatu imprezy była marka Husqvarna i pokaz pracy pilarką Mistrza Świata Juniorów w konkurencji ścinka drzew – Adama Wawrzaka. Także piękne malamuty witały i zapraszały gości na kolejną- VII edycję największej gonitwy psich zaprzęgów - Husqvarna Tour 2013 do Jakuszyc.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Husqvarna
#wiadomości #narzedzie #maszyny #husqvarna #festyny

Więcej tematów: