Jadalnia w wydaniu industrialnym

Podziel się:
Bardzo odważna, wręcz surowa, a jednocześnie wyjątkowo ekskluzywna. Industrialna aranżacja w jadalni to dobry pomysł dla osób ceniących awangardowe wnętrza. Marka Dekoral Fashion podpowiada, jak wprowadzić do pomieszczenia elementy stylu loft.

Fot. DekoralFot. DekoralStyl industrialny – choć bardzo prosty, czasem wręcz mało przyjazny – od dłuższego czasu cieszy się spora popularnością wśród osób preferujących odważne oraz nieszablowe projekty wnętrz. Efektownym rozwiązaniem będzie wprowadzenie jego elementów np. do jadalni i diametralna zmiana charakteru pomieszczenia.

Aranżację wnętrza najlepiej rozpocząć od doboru dominującej kolorystyki – powinna być ona raczej ciemna, wyrazista, ale zarazem niepozbawiona jaśniejszych akcentów. W zależności od naszych preferencji możemy zdecydować się na pojedynczą barwę lub kompozycję dwóch uzupełniających się kolorów. Dobrym wyborem będzie np. zestawienie szarości w postaci „wirtualnego świata” oraz intensywnej czerwieni z nutą fioletu czyli „wysokich obcasów”. Ich połączenie będzie idealnym tłem dla industrialnej aranżacji pomieszczenia. Obydwie barwy znajdziemy w palecie emulsji lateksowej Colour & Style marki Dekoral Fashion. Farba ta wyróżnia się nie tylko wspaniałą kolorystyką, ale również świetnymi parametrami użytkowymi – jest odporna na szorowanie i zmywanie na mokro (posiada 1. klasę odporności na ścieranie wg normy PN-EN 13300), przez długi czas zachowuje trwałość barw, a jednocześnie jest przyjazna dla dzieci oraz osób wrażliwych.

Fot. DekoralFot. DekoralUrządzając industrialną jadalnię, trzymajmy się prostej zasady – zamiast wielu mebli i dodatków wybierzmy jedynie kilka, ale o wyrazistym charakterze. Doskonale prezentować będą się na pewno szafki robocze na kółkach (możemy je znaleźć np. na targu ze starociami). Jako stół niech posłuży nam prosty mebel wykonany z drewnopochodnej płyty MFP o bardzo oryginalnym i surowym wyglądzie. Jako przeciwwagę wykorzystajmy natomiast kolorowe, plastikowe krzesła. Z kolei do oświetlania wnętrza niech posłużą lampy utrzymane w industrialnym stylu. Na koniec czas na kilka niebanalnych dodatków, takich jak np. mapa Nowego Yorku na ścianie, wazon z butelki po winie lu siedzisko imitujące korek od szampana.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Dekoral
#czytelnia #wnetrza #na sciany #do malowanie #dekoral #farba #do wewnatrz_bud #w jadalnia #Kuchnia i jadalnia - wystrój

Więcej tematów: