FAKRO wyprzedza przyszłość

Podziel się:
Premierowe pokazy najnowszych produktów, technologiczne nowinki z branży budowlanej, konferencje, dyskusje i konkursy stały się udziałem wystawców i 55 tys. gości poznańskich XXII Międzynarodowych Targów Budowlanych BUDMA, którym towarzyszyło hasło „Budownictwo przyszłości. Inteligentna architektura”.

FAKRO wyprzedza przyszłość
Tradycyjnie już w dorocznym, międzynarodowym spotkaniu branży budowlanej swoją obecność zaznaczyło FAKRO. W sumie podczas BUDMY swoją ofertę zaprezentowało ponad 1000 firm z blisko 40 krajów świata. Jak zawsze organizatorzy poznańskich targów zainaugurowali branżowe spotkanie wręczeniem Złotych Medali przyznanych za najciekawsze i najbardziej innowacyjne z wystawianych produktów. W gronie laureatów prestiżowego wyróżnienia znalazła się firma FAKRO, którą nagrodzono za aż dwa produkty: markizę elektryczną AMZ Solar oraz ognioodporne schody segmentowe – LMF.

FAKRO wyprzedza przyszłośćMarkiza elektryczna AMZ Solar to odpowiednie połączenie skutecznej ochrony poddasza przed nagrzewaniem z najwyższym komfortem obsługi. Sterowana pilotem, lub obsługiwana automatycznie, Markiza AMZ Solar zapewnia osiem razy skuteczniejszą ochronę przed nagrzewaniem pomieszczenia w porównaniu z zasłonami wewnętrznymi, umożliwiając jednocześnie dopływ naturalnego światła i kontakt wzrokowy z otoczeniem.
REKLAMA:

FAKRO wyprzedza przyszłośćSchody LMF to segmentowe schody ognioodporne, zaprojektowane tak, aby pogodzić surowe wymagania norm ogniowych z bezpiecznym i komfortowym dostępem do pomieszczeń strychowych. Wyróżnione złotym medalem schody przez 120 min (EI2=120min wg EN 13501-2) zabezpieczają przed przedostawaniem się ognia i dymu, zarówno od strony strychu jak i pomieszczenia, w którym zostały zamontowane. Schody LMF jako jedyne na rynku cechują się tak wysoką klasą odporności ogniowej dzięki czemu mogą być stosowane w budynkach o podwyższonych wymaganiach związanych z ochroną przeciwpożarową.

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku. O jej przyznaniu decyduje grono wybitnych specjalistów reprezentujących różne środowiska sektora budownictwa. Wyróżnienia wręczali Przewodniczący komisji konkursowej prof. dr hab. inż. Józef Jasiczak z Politechniki Poznańskiej, podsekretarz stanu w Ministerstwie Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej Janusz Żbik oraz Prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich Andrzej Byrt.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Fakro
#wiadomości #dachy #okno #targi #fakro #do dach_skosny #do dach

Więcej tematów: