Wysokocisnieniowa myjka Balcony Cleaner od Karcher

Podziel się:
Nowe urządzenie wysokociśnieniowe Kärcher K 2.200 Balcony do mycia balkonów i tarasów

Fot. KärcherFot. KärcherUrządzenie wysokociśnieniowe K 2.200 Balcony może być z łatwością używane wszędzie tam, gdzie wyższej klasy urządzenie będzie zbyt duże i nieporęczne w pracy. Balcony Cleaner idealnie nadaje się do czyszczenia małych powierzchni takich jak balkony i tarasy, do czyszczenia doniczek, mebli ogrodowych ale również do podlewania roślin.

Fot. KärcherFot. KärcherDzięki zastosowaniu takich akcesoriów jak szczotka PS 20, wyposażonej w dwie dysze można pod ciśnieniem efektywnie, bez rozprysków wody czyścić wszelkie zabrudzenia atmosferyczne zalegające na balkonach i tarasach. Opcjonalnie można doposażyć się w balkonowy bęben ogrodowy CR 3.110 z wężem o długości 10 m + 2 m, który można podpiąć błyskawicznie do przyłącza wody wewnątrz czy też na zewnątrz pomieszczenia i zapewnić jej dostęp do urządzenia. Rozmiary urządzenia pozwalają na jego łatwe lokowanie.
REKLAMA:

Czyszczenie pod ciśnieniem z Balcony Cleaner jest łatwiejsze i szybsze niż porządki przy użyciu zestawu zwykłego mopa, wody czy też szczotki.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Kärcher
#narzedzie #maszyny #zewnatrz_bud #czyszczenie #taras #balkon #karcher #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: