Drzwi z naturalnej sosny

Podziel się:
Do dostępnych na rynku drzwi Securo 1 i 2, dołączyły kolejne: Securo 3, 4 i 5. Ten prosty design pozwoli na większą indywidualność właściciela domu. Drzwi są przecież jego wizytówką.

Securo 3. Fot. InvadoSecuro 3. Fot. InvadoSecuro 4. Fot. InvadoSecuro 4. Fot. InvadoSecuro 5. Fot. InvadoSecuro 5. Fot. Invado

Securo 3

- zostały zaprojektowane dla tych, którzy cenią sobie tradycyjne wzornictwo i stabilizację. To produkt dla ludzi ze stylem dworkowym.

Securo 4

- charakteryzują się lekkość formy, z niepokojącym wzorem nieregularnej rysy okiennej pasująca zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych domów.
REKLAMA:

Trzeci model,

Securo 5

- jest optymalnym wyborem dla osób, które cenią współczesne, zgeometryzowane rozwiązania architektoniczne.

Wszystkie prezentowane modele dostępne są w kolorach: orzech, złoty dąb i antracyt.

Wybierając drzwi zewnętrzne należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo i izolacyjność termiczną. Rama drzwi Securo wypełniona jest płytą o grubości 34 mm z 26 mm ociepleniem i nakładkami o grubości 9 mm na każdą stronę. W standardowym wyposażeniu znajdują się dwa zamki na wkładkę, uszczelka dookoła skrzydła i w ościeżnicy, szyba zespolona, hartowana, a także cztery zawiasy z wkładką teflonową i bolce antywyważeniowe.

Drzwi Securo
Cena: od 3308 zł brutto
Producent: Invado
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Invado
#okna #drzwi #okna i drzwi #zewnatrz_bud #z drewno #invado #produkty

Więcej tematów: