Drzwi antywłamaniowe typu WALL SECURITY model Bi-Elettra Detecto

Podziel się:
To połączenie nowoczesności, stylu i jakości. Automatyczny i nowoczesny system elektroniczny kreuje Bi-Elettra Detector. Ten innowacyjny system bezpieczeństwa nie wymaga kluczy.

Fot. DierreFot. DierreJedyne w swoim rodzaju drzwi na świecie. Postęp technologiczny zaadaptował następujące trendy: bezpieczeństwo, prostota i funkcjonalność.Automatyczny i nowoczesny system elektroniczny kreuje Bi-Elettra Detector. Ten innowacyjny system bezpieczeństwa nie wymaga kluczy, a stała kontrola dostępu do domu jest możliwa dzięki mikrochipowi, który wysyła sygnał do drzwi. Unikalny kod – wybrany z miliardów możliwych kombinacji – powoduje, że żaden mikrochip nie może zostać powielony, a także umożliwia Bi-Elettra Detector zidentyfikowanie każdego wejścia. Aby otworzyć Elettrę, należy jedynie zbliżyć kartę magnetyczną, klucz elektroniczny w formie karty zawierający wbudowany mikrochip, do wyświetlacza. Door Pass, w kształcie pilota,może również być użyty jako klucz. On też, oprócz karty, aktywuje Bi-Elettra Detector.
REKLAMA:

Fot. DierreFot. DierreNowoczesna technologia sprawia, że Door Pass może wysyłać sygnał do drzwi: drzwi się otworzą, gdy staniemy blisko z kluczem w kieszeni. Jest to podobny sposób do elektronicznego systemu pobierania opłat na autostradach. Wszystkimi elektronicznymi cechami systemu, takimi jak: zapamiętywanie nowych kluczy, umożliwianie lub zabranianie dostępu, blokowanie kluczy w przypadku zgubienia lub kradzieży, można kierować za pomocą systemu „Master Key”. W przypadku zidentyfikowania nieautoryzowanego klucza Bi-Elettra Detector zablokuje dostęp niechcianym użytkownikom. Co więcej, ten sam kod może być przypisany kilku drzwiom rozszerzając w ten sposób kontrolę nad drzwiami do biura, do drugiego domu etc., zawsze bezpiecznie, zawsze wygodnie.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Dierre
#okna #drzwi #okno #okna i drzwi #zewnatrz_bud #dierre #produkty

Więcej tematów: