Pomaluj Tomaszów z Dulux Let’s Colour

Podziel się:
Już 13 lipca br. od godziny 10.00 wszyscy mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego w ramach akcji Dulux Let’s Colour będą mogli pomalować ogrodzenia ogródków działkowych im. A. Mickiewicza na skrzyżowaniu ulic Hallera i Legionów i dodać kolorów do swojej rzeczywistości. Muzyka, kolorowanki dla najmłodszych oraz pies Dulek to tylko niektóre z atrakcji, czekających na wszystkich w tę niesamowitą sobotę.

Fot. DuluxFot. Dulux"Galeria Wnętrz" specjalizująca się w sprzedaży wszelkiego rodzaju materiałów i akcesoriów związanych z wyposażeniem i wystrojem naszych mieszkań organizuje 13 lipca br. akcję "Let’s Colour", nad którą patronat objęła marka Dulux.

Tomaszowska firma została laureatem konkursu i dzięki temu wszyscy mieszkańcy naszego miasta będą mieli okazję wziąć udział w nadawaniu mu nowego kolorytu. Tym razem celem jest upiększenie ogrodzenia ogródków działkowych im. A. Mickiewicza na skrzyżowaniu ulic Hallera i Legionów.

Organizatorzy zapowiadają także szereg innych atrakcji. Najmłodszych zabawiać będzie m.in pies Dulek. Wcześniej takie akcje przeprowadzane były w innych miastach min. Opolu i Toruniu.
Start: 13 lipca 2013 (sobota)
Miejsce: ogródki działkowe im. A. Mickiewicza - skrzyżowanie Hallera i Legionów
REKLAMA:

Organizatorzy zapewniają sprzęt do malowania.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Dulux
#wiadomości #ściany #do malowanie #farba #inspiracje #dulux

Więcej tematów: