50-lecie firmy Elero

Podziel się:
W Stuttgarcie odbyły się huczne obchody 50-lecia istnienia firmy elero. W obecności reprezentantów z ponad 20 przedstawicielstw z całego świata przedstawione zostały dalsze plany funkcjonowania firmy oraz wizja rozwoju w najbliższych latach. Niemiecki producent zaawansowanych technologicznie napędów do rolet, markiz i żaluzji ma zamiar stać się wiodącym dostawcą rozwiązań dla inteligentnego domu oraz przemysłu.

Fot. NiceFot. Nice W czasie konferencji zaprezentowano po raz kolejny najważniejsze osiągnięcia technologiczne stosowane w silnikach Elero. Sporo czasu poświęcono na prezentację rozwiązania Bi-Directional, które umożliwia dwustronną komunikację użytkownika systemu automatyki z otoczeniem. Za pośrednictwem pilota (naściennego bądź ręcznego) użytkownik po nadaniu sygnału z pilota otrzymuje komunikat zwrotny od urządzenia. Pozwala to w łatwy sposób ustalić potencjalną usterkę lub błąd podłączeniowy. Aspekt łatwej i szybkiej komunikacji podkreślany był również przy prezentacji menu użytkownika na wyświetlacza pilota LCD. Choć silniki Elero to w 100% wyrób niemiecki, informacja przekazywana jest w całości w rodzimym języku użytkownika. Nie musi on znać żadnego języka obcego, aby w pełni korzystać z wszystkich możliwości automatyki Elero.
Niemiecka perfekcja wykonania to gwarancja niezawodnego funkcjonowania automatyki przez długie lata. 50-letnie doświadczenie niemieckich inżynierów oznacza całkowity brak problemów po instalacji. Jedną z najważniejszym cech jest dwukierunkowa funkcja antyprzeciążeniowa. Silnik odwraca kierunek ruchu nie tylko w momencie natrafienia na przeszkodę w czasie ruchu w dół, ale także gdy w czasie ruchu w górę pancerza rolety (np. ze względu na oblodzenie) nie może się całkowicie zwinąć. Automatyka do rolet spełnia wszystkie najważniejsze wymagania: jest całkowicie niewidzialna, natomiast widoczne są efekty jej pracy. Silniki Elero należą do najcichszych na rynku. Dzięki funkcji łagodnego startu i spowolnionego zamknięcia nie jest słyszalny nawet charakterystyczny dźwięk przy rozpoczęciu i zakończeniu pracy.

Fot. NiceFot. NiceFot. NiceFot. Nice
Marka Elero to największy przyjaciel każdego domu. Niemieckie siłowniki gwarantują bezpieczeństwo i komfort, a są przy tym całkowicie niewidoczne i ciche. Marzenie o inteligentnym domu przestaje być snem. Roleta zamyka się samoczynnie o określonej porze, żaluzja samodzielnie kontroluje stałe nasłonecznienie domu, a markiza składa się sama, jeśli tylko pojawi się zbyt silny wiatr.
REKLAMA:

(G)
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Nice
#okna #wiadomości #okna i drzwi #imprezy #nice

Więcej tematów: