Pirlo i Błaszczykowski z wizytą w firmie DRUTEX

Podziel się:
Światowej klasy piłkarze świętują dwudziestą rocznicę produkcji okien oraz uruchomienie nowej inwestycji w firmie DRUTEX.

Fot. DRUTEXFot. DRUTEXJuż od 20 lat DRUTEX produkuje okna, a cała historia firmy sięga 1985 roku! Dokładnie w rocznicę dwudziestych urodzin DRUTEX świętuje kolejną śmiałą inwestycję związaną z wybudowaniem Europejskiego Centrum Stolarki. Wraz z licznymi gośćmi i przedstawicielami mediów, którzy przybyli na to wyjątkowe wydarzenie sukces DRUTEX-u uczcili również ambasadorowie marki - Andrea Pirlo oraz Jakub Błaszczykowski. Obaj przybyli specjalnie na tę uroczystość do siedziby firmy, do Bytowa, co podkreśla tylko rangę eventu i skalę inwestycji.

Fot. DRUTEXFot. DRUTEX„DRUTEX należy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. To dla mnie prawdziwa przyjemność móc wspierać firmę, która z sukcesem buduje i wzmacnia swoją pozycję na europejskich rynkach.“ – mówi kapitan polskiej reprezentacji w piłce nożnej i zawodnik Borussii Dortmund, Jakub Błaszczykowski.
REKLAMA:

Fot. DRUTEXFot. DRUTEX„Zainteresowanie firmą i produktami DRUTEX rośnie na rynkach zagranicznych, czego doskonałym przykładem są Włochy. Dla mnie to szczególnie ważne i ekscytujące móc obserwować jak rozwija się firma, której jestem ambasadorem. Dodatkowy potencjał, który DRUTEX sobie zagwarantował dzięki nowej inwestycji jest z pewnością szczególnie istotny w kontekście jej rozwoju. Wierzę, że przed firmą kolejne duże sukcesy i trzymam kciuki za ich powodzenie“ – komentuje Andrea Pirlo, kapitan Juventusu Turyn i czołowy zawodnik reprezentacji Włoch.

Obaj piłkarze – Andrea Pirlo i Jakub Błaszczykowski są od marca br. twarzami nowej kampanii reklamowej DRUTEX-u – „DRUTEX- Wybór Mistrzów“. Do zwycięskiej drużyny dołączył również Philipp Lahm, tegoroczny mistrz świata w piłce nożnej, kapitan Bayernu Monachium.

Fot. DRUTEXFot. DRUTEXLeszek Gierszewski, prezes DRUTEX S.A. w superlatywach wyraża się o swoich gościach specjalnych: - „Wszyscy trzej piłkarze są świetnymi ambasadorami naszej marki. Doskonale wpisują się w wartości, które jako firma rozwijamy i propagujemy od lat. Bardzo się cieszę, że nasza współpraca jest owocna, a kolejne nasze sukcesy będą z pewnością po części również jej konsekwencją.“
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Drutex
#okna #wiadomości #okno #okna i drzwi #imprezy #drutex #pvc

Więcej tematów: