Myjka do okien WV 2 plus

Podziel się:
Osiągnięcie idealnego efektu – szyb czy innych szklanych powierzchni bez żadnych smug - jest zazwyczaj opłacone naprawdę dużym wysiłkiem.

 Fot.Kärcher Fot.Kärcher Firma Kärcher, wprowadziła na rynek nowe urządzenie myjkę do okien WV 2 plus, które znakomicie skraca czas pracy, zapewniając równocześnie świetną skuteczność i komfort mycia okien, dostarczając jednocześnie frajdy podczas wykonywania tej nielubianej czynności. Myjka do okien WV 2 plus przeznaczona jest do mycia również wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych, luster, a także fliz. Czyszczoną powierzchnię wystarczy spryskać środkiem czyszczącym w sprayu, pozostawić na chwilkę a następnie, w razie potrzeby, przetrzeć przy pomocy ściereczki z mikrofibry. Na koniec wystarczy zebrać wodę przy pomocy urządzenia, które działa niczym odkurzacz wciągając wodę. Urządzenie zbiera brudną wodę nie zostawiając żadnych plam ani smug. Urządzenie pracuje w każdym kierunku (góra-dół, lewo-prawo, skos-łuk), co daje nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o kształt czyszczonej powierzchni. Praca urządzeniem należy do jednych z przyjemniejszych i szybkich czynności domowych porządków. Myjkę WV 2 plus można kupić jako zestaw ze ściereczką z mikrofibry oraz spryskiwaczem lub jako samodzielne urządzenie. Jedno opakowanie środka czyszczącego w koncentracie wystarcza na przygotowanie 250 ml płynu (jeden zbiornik), który doskonale usuwa między innymi tłuszcz, zabrudzenia wynikające z warunków atmosferycznych, kurz, a nawet brud osadzający się z dymu papierosowego.

 Fot. Kärcher Fot. Kärcher Fot. Kärcher Fot. Kärcher
Urządzenie wyposażone jest w litowo-jonową baterię jest bardzo lekki i wygodny dla każdego w użytkowaniu – waży jedynie 700 gram. Umycie okiem w domu z dużą ilością okien, szklanych blatów i luster nie będzie już problemem. Jedna bateria wystarcza na ok. 25 min pracy i pozwala na umycie powierzchni do 75 m² około 25 okien. Brudną wodę bardzo łatwo usunąć ze zbiornika.
REKLAMA:

W zestawie Premium dodatkowa ssawka do okien 170 mm. Opcjonalnie można swoje urządzenie wyposażyć również w przedłużkę, która pozwoli sięgnąć myjką w trudno dostępne miejsca np. okna dachowe.

 Fot. Kärcher Fot. Kärcher Fot. Kärcher Fot. Kärcher
Źródło: Kärcher
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Kärcher
#narzedzie #maszyny #karcher #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: