Aktywność SIPUR w I kwartale 2015 r.

Podziel się:
Po raz kolejny SIPUR uczestniczył w lutym w Targach IZOLACJE 2015, które objął patronatem honorowym. Targi odbyły się w Centrum Targowo Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu i miały na celu prezentację produktów i technologii z zakresu techniki izolacyjnej, przyczyniającej się do wzrostu efektywności energetycznej budynków mieszkalnych i przemysłowych, pomniejszeniu strat cieplnych, ochrony środowiska W tym samym czasie odbyły się 8. Targi Budowlane SIBEX oraz 5. Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR.

 Fot. SIPUR Fot. SIPUR

BUDMA 2015, 10-13 marca, Poznań

Jak co roku SIPUR uczestniczył w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2015, których był partnerem branżowym.

Podczas Targów BUDMA, CBS, Glass oraz WinDoor-tech, swoją ofertę zaprezentowało 1.000 firm z 33 krajów świata. Ekspozycje Wystawców odwiedziło blisko 50.000 gości: architektów, wykonawców, handlowców i inwestorów. Na stoiskach pokazano ponad 200 rynkowych nowości, a eksperci i zaproszeni goście wygłosili kilkaset prelekcji na ponad 100 konferencjach, seminariach i prezentacjach dotyczących najważniejszych zagadnień dla branży budowlanej.
REKLAMA:

Na zdjęciu od lewej pan Michał Kawa, członek zarządu SIPUR, pani Małgorzata Gradziuk oraz pan Michał Kalinowski, prezes zarządu związku.

Działania edukacyjne skierowane do obecnych i przyszłych profesjonalistów branży budowlanej

W I kwartale br. kontynuowano spotkania przedstawicieli „SIPUR” z inżynierami i technikami budownictwa realizując misję związku, która obejmuje m.in. aktywne krzewienie wiedzy o najnowszych technologiach i produktach wśród projektantów i wykonawców dla budowy i rozwoju świadomości najbardziej efektywnych rozwiązań, możliwych dzięki izolacjom poliuretanowym. 28 stycznia br. miała miejsce prezentacja nt. cech i zastosowań poliuretanu do izolacji cieplnej w budownictwie zgodnie z hasłem „POLIURETAN IZOLUJE LEPIEJ” dla Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa we Wrocławiu, koło nr 1 przy Politechnice Wrocławskiej, 12 lutego dla PZITB w Szczecinie, a 26 marca w Rzeszowie.

Kontakt ze studentami wyższych uczelni technicznych jest ważną częścią programu edukacyjnego związku kierowanego do przyszłych profesjonalistów w obszarze budownictwa. 4 marca br. przeprowadzono prezentację dla studentów budownictwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (dawna Politechnika Szczecińska).

SIPUR objął patronat merytoryczny nad Konferencją IZOLACJE 2015 (Warszawa, 9-10 kwietnia)

Kierunki rozwoju izolacji a wyzwania budownictwa niskoenergetycznego to główny temat Konferencji IZOLACJE 2015 zorganizowanej w Warszawie przez Grupę MEDIUM - wydawca miesięcznika IZOLACJE i portalu www.izolacje.com.pl.w hotelu Radisson Blu Centrum.

Dwudniowe spotkanie zostało podzielone na sesje tematyczne, w ramach których zostaną omówione najważniejsze aspekty związane z materiałami i technologiami izolacyjnymi wykorzystywanymi w budownictwie. Konferencja organizowana jest z myślą o projektantach i architektach, a także osobach na co dzień zajmujących się wszelkiego rodzaju izolacjami. Jej tematyka adresowana jest również do przedstawicieli instytucji branży budowlanej, instytutów naukowo-technicznych oraz stowarzyszeń branżowych. Obecni będą także przedstawiciele producentów materiałów izolacyjnych i firm wykonawczych, którzy przede wszystkim kreują rzeczywistość rynkową branży izolacyjnej.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Sipur
#wiadomości #izolacje #targi #sipur

Więcej tematów: