Isover z dwiema statuetkami TopBuilder 2016

Podziel się:
Podczas uroczystej Gali, która odbyła się 10 grudnia w Złotych Tarasach w Warszawie, dwie statuetki „TopBuilder 2016” przyznano marce ISOVER.

Fot. IsoverFot. IsoverKapituła konkursu wyróżniła nowoczesny system przeznaczony do termorenowacji dachu skośnego. Umożliwia on m.in. wymianę pokrycia dachu na nowe z dodatkową izolacją lub wykonanie izolacji z ekspozycją jego konstrukcji. Innowacyjne rozwiązanie, zaprojektowane przez marki ISOVER i Wkręt-met, oparte jest na metodzie nakrokwiowej, co oznacza, że izolacja montowana jest na krokwiach i przenosi obciążenie pokrycia dachowego, a dodatkowo prowadzone prace nie ingerują we wnętrze budynku. Kolejną tegoroczną innowacją ISOVER, nagrodzoną statuetką TopBuilder, jest specjalna linia produktów z wełny szklanej – ISOVER AGRO – przeznaczonych dla obiektów rolniczych. Opatrzone atestem PZH materiały, dzięki odpowiednio dobranym parametrom, gwarantują trwałość i efektywność systemu izolacji w budynkach inwentarskich, hodowlanych oraz użytkowych.

Odbieranie nagród, które są w sposób szczególny doceniane przez branżę budowlaną jest dla nas zawsze dużym zaszczytem. W tym roku dodatkowo cieszy nas to, że uznanie Kapituły zdobyły projekty będące innowacją w sektorze materiałów izolacyjnych. To dla nas potwierdzenie, że jako lider rynku, wyznaczamy właściwy kierunek jego rozwoju– mówi Benedykt Korduła, Dyrektor Marketingu ISOVER.

Nagrody w imieniu marki ISOVER odebrał Sławomir Kocur, Kierownik Produktu w ISOVER.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Isover
#wiadomości #izolacje #nagrody #do izolacja #Isover

Więcej tematów: