Nowości marki Somfy na targach Budma 2016

Podziel się:
Premiera nowych smart-produktów urządzeń odbyła się na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budmy 2016.

W ciągu najbliższych miesięcy br. do sprzedaży ma trafić m.in. nowoczesne smart-urządzenie o nazwie Connexoon, które umożliwi sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu wybranymi urządzeniami w naszych domach : bramą, roletami okiennymi albo tarasowymi markizami i pergolami. Urządzenie to przeznaczone jest dla mniej wymagających użytkowników, którzy nie są jeszcze gotowi na posiadanie w pełni inteligentnego domu i ma stanowić dla nich pierwszy krok w tym kierunku.

Fot. SomfyFot. SomfyFot. SomfyFot. Somfy
Na rynku pojawią się również dwa nowe napędy do bram. Jeden z nich to tzw napęd niewidoczny - Invisio io. Napęd ten jest wbudowany w słupek bramy co znacząco podnosi estetykę ogrodzenia. Dodatkowo może by wykorzystany w takich instalacjach, które uniemożliwiają zastosowanie tradycyjnych napędów do bram skrzydłowych. Dodatkowo Invisio io jest w pełni kompatybilny i może być zdalnie obsługiwany przez zaprezentowanego podczas Budmy Connexoona oraz Tahomę.
REKLAMA:

Drugi to napęd śrubowy – Ixengo L230, przeznaczony do bram skrzydłowych. Posiada wiele funkcji. M.in. zapewnia doskonałą odporność na działanie silnych wiatrów. Posiada również kontrolę otwarcia dla pieszych, a także funkcję łagodnego zatrzymania.

Już podczas poznańskich targów zaprezentowane produkty spotkały się z pozytywnym odbiorem. Liczymy na to, że przypadną do gustu naszym dotychczasowym i nowym klientom - mówi Radosław Borkowski, dyrektor zarządzający polskim oddziałem Somfy. Staramy się, aby rozwiązania które oferujemy były dostosowane do potrzeb naszych klientów. Dlatego rozszerzamy naszą ofertę o kolejne innowacyjne produkty, które wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom - dodaje.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Somfy
#wiadomości #targi #technologie #eko #somfy #w dom_inteligentny #w dom_energooszczedny #w dom_pasywny

Więcej tematów: