Sufity napinane

Podziel się:
Sufity napinane, które montuje się 5 razy szybciej niż tradycyjne, gipsowo-kartonowe. Dzięki temu firma montażowa, w tym samym czasie, wykonać może więcej zamówień.

Fot. AltezaFot. Alteza

Czym różnią się od tradycyjnych?

Sufit napinany w odróżnieniu od tradycyjnego sufitu podwieszanego ma bardziej atrakcyjny design, gdyż wykonany jest z folii błyszczącej, matowej, satynowej lub transparentnej, w bogatej palecie kolorów:
- z ewentualnym nadrukiem
- lub podświetleniem.

Pozwala stworzyć dowolny kształt nowego sufitu, gdyż istnieje możliwość wykonania konstrukcji:
- wielopoziomowych
- płaskich
- z wykorzystaniem łuków, owali i innych figur geometrycznych także 3D.
REKLAMA:

Dzięki temu sufit napinany daje większe możliwości aranżacji wnętrza. Jednak przede wszystkim, pozwala na dużo szybsze wykonanie prac, co w połączeniu z wysoką marżą, w znacznym stopniu, zwiększa realny zysk firmy montażowej.

Fot. AltezaFot. Alteza

Długi i kłopotliwy montaż tradycyjnego sufitu
Do zabudowania tradycyjnego sufitu podwieszanego konieczne jest:

- opróżnienie pomieszczenia
- przygotowanie i zamontowanie specjalnego stelażu
- montaż płyt gipsowo-kartonowych
- wiele dodatkowych czynności, które nie tylko zabierają czas i energię pracowników, ale są też uciążliwe dla samych klientów (pylenie, kurze, gruntowne sprzątanie wszystkich pomieszczeń)
Skutkiem tego jest długi czas trwania pracy przy jednym suficie, który może wynieść nawet 5 dni.

Sufit napinany szybko i sprawnie

Sufit napinany, oferowany przez firmę Alteza, to rodzaj sufitu podwieszanego, który diametralnie różni się od tradycyjnej gipsowo-kartonowej konstrukcji. Przede wszystkim do jego montażu nie są potrzebne stelaże, zaś cała instalacja odbywa się w zaledwie kilka godzin - i to bez wynoszenia mebli z pomieszczenia. W zasadzie wymaga jedynie przykręcenia do ścian specjalnych profili i rozciągnięcia między nimi folii PVC.

Fot. AltezaFot. Alteza

Więcej zleceń w tym samym czasie

Jako że cena sufitu napinanego jest porównywalna do ceny sufitu podwieszanego, firma montażowa oszczędza przede wszystkim na czasie, który poświęca na instalację takiej konstrukcji. Wykonawca jest wstanie, w tym samym czasie, zainstalować nawet 5 razy więcej sufitów napinanych niż podwieszanych z płyty karton-gips.

Niesie to oczywiście realne korzyści:

1. Więcej wykonanych zamówień to więcej zarobionych pieniędzy.
2. Krótki czas wykonania, to następnie krótki czas oczekiwania przez kolejnych Klientów. Dzięki temu kupujący może mieć nowy sufit w ciągu zaledwie kilku godzin, a nie kilku dni.

Fot. AltezaFot. Alteza

Kto może montować sufity napinane?

W zasadzie nie ma żadnych ograniczeń, jeżeli chodzi o możliwości sprzedaży i montażu sufitów napinanych. Co ważne, nawet najmniejsze firmy wykończeniowe mogą sobie pozwolić na umieszczenie tego produktu w swojej ofercie. Zasady współpracy z firmą Alteza są na tyle elastyczne, że sprzedażą jej produktów mogą zajmować się nawet firmy 1-osobowe z 2-3 pracownikami.

Posiadanie w ofercie sufitów napinanych sprawia, że portfolio jest bogatsze i bardziej interesujące niż w przypadku innych firm wykończeniowych. Poza tym reklama samego produktu nie wymaga inwestycji dodatkowych środków, gdyż w większości przypadków to bezpośrednia rozmowa z Klientem, a później osobiste polecenia są najlepszym narzędziem promocji.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Alteza
#czytelnia #ściany #do montaz #sufit #Ściany, fasady - tematy pozostałe

Więcej tematów: