Nowa seria armatury Alpinia od Deante

Podziel się:
Firma Deante do swojej kolekcji wprowadziła nową serię armatury Alpinia. Zaoblone kształty, płaskie powierzchnie dźwigni i wylewek oraz łatwość do utrzymania w czystości to jej cechy charakterystyczne.

Opis produktów:

Seria firmy Deante składa się z modeli: umywalkowych (niskiego i wysokiego), wannowego, natryskowego i bidetowego. Uzupełnieniem serii jest bateria kuchenna z charakterystyczną wylewką w prostokątnym kształcie o okrągłym przekroju. Na wszystkie modele Deante udziela aż 7-letniej gwarancji.

- Kolekcja Alpinia wyróżnia się minimalistycznym designem. Nowoczesna seria pozwoli stworzyć modną i funkcjonalną łazienkę - mówią architekci Mateusz Cyganek i Maciej Koczański z pracowni Tu architekci.
REKLAMA:

Zaokrąglona dźwignia odpowiada krzywiznom wylewki, tworząc spójną całość. Okrągłe przekroje nadają bateriom sztorcowym łagodny charakter i wprowadzają równowagę. Niewielkie rozmiary baterii oraz spłaszczone korpusy modeli ściennych pozwalają na zastosowanie serii nawet w bardzo małych pomieszczeniach przy zachowaniu walorów użytkowych.

Nieestetyczne zacieki i osad na bateriach lub deszczowni sprawiają, że nawet najlepiej zaaranżowana przestrzeń traci swój urok. Brak zagłębień oraz delikatne zaokrąglenia, którymi wyróżniają się produkty Alpinia marki Deante, utrudniają osadzanie się zanieczyszczeń i jednocześnie ułatwiają szybkie usuwanie zabrudzeń.

(...)Kolekcja Alpinia wyróżnia się opływowymi kształtami, dzięki czemu jej powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości – mówi Kinga Petrus, autorka bloga PerfekcyjnaWdomu.pl.

Fot. DeanteFot. Deante
Fot. DeanteFot. Deante
Fot. DeanteFot. Deante
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Deante
#armatura #baterie #wnetrza #deante #produkty #Armatura, wanny, natryski - inspiracje #Armatura i osprzęt

Więcej tematów: