Targi Pracy z Effect Glass

Podziel się:
23 października 2018 r. odbyły się IX Akademickie i Młodzieżowe Targi Pracy na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach. W wydarzeniu – jak co roku - wzięła udział firma Effect Glass, która proponuje zatrudnienie także młodym pracownikom, debiutującym na rynku zatrudnienia.

Effect Glass na Targach Pracy w Kielcach. Fot. Effect GlassEffect Glass na Targach Pracy w Kielcach. Fot. Effect GlassPrzedstawiciele kieleckiego producenta szyb zespolonych mieli okazję do przeprowadzenia wielu obiecujących rozmów z kandydatami. Przedsięwzięcie zorganizował Miejski Urząd Pracy w Kielcach we współpracy z Akademickim Centrum Kariery PŚK oraz Akademickim Biurem Karier UJK.
REKLAMA:

- Aktualnie nasza firma poszukuje zwłaszcza specjalistów w zakresie transportu i logistyki, planowania produkcji oraz specjalistów biura obsługi klienta – zdradza Ewa Leśniak z działu HR firmy Effect Glass. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w targach. Nasza oferta spotkała się z wyjątkowo dużym zainteresowaniem studentów i absolwentów kieleckich uczelni. Wiele osób złożyło swoje dokumenty, pytało o istotne dla nich szczegóły, związane z zatrudnieniem w naszej spółce – dodała.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Effect Glass
#okna #wiadomości #targi #okna i drzwi #effect_glass

Więcej tematów: